Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ewelina z „Warsaw Shore” pokazała twarz po operacjach w Turcji. Zniknęła na kilka tygodni „To było piekło”

Ewelina z „Warsaw Shore” pokazała twarz po operacjach w Turcji. Zniknęła na kilka tygodni „To było piekło”

fot. instagram.com/ewel0na

Ewelina z Warsaw Shore pod koniec grudnia wyjechała z Polski, aby poddać się kilku poważnym zabiegom medycyny estetycznej. Celebrytka wybrała operacje w Turcji i w mediach społecznościowych chętnie relacjonowała kulisy zabiegów. Potem jednak zniknęła z sieci. Dopiero teraz przyznała, że ma za sobą trudny czas.

Ewelina wybrała operacje w Turcji, gdzie przyjeżdża coraz więcej turystów ze świata, aby poprawić swoją urodę. Wszystko dlatego, że pracują tam świetni specjaliści, a ceny są dużo niższe niż w Europie.

Gdzie operowała się Ewel0na?

Ewel0na operowała się w Turcji. Gwiazda Warsaw Shore nigdy nie ukrywała swojej słabości do zabiegów medycyny estetycznej i przez lata mogliśmy obserwować, jak zmienia się jej twarz. Na kolejne poprawki wybrała się aż do Turcji. Na miejscu zachwycała się lekarzami i mówiła, że są świetnymi specjalistami. W mediach społecznościowych dokładnie powiedziała, jakie operacje w Turcji przeszła.

Foxy eyes, lifting brwi, lifting ust, korekta nosa części chrzęstnej, liposukcjamówiła.

Po tych zachwytach Ewelina niespodziewanie zniknęła z sieci. Celebrytka przestała publikować jakiekolwiek treści w sieci, nie opowiadała nic o operacjach w Turcji ani swoim życiu. Fani zaczęli się martwić i snuć teorie, co mogło się stać.

Gwiazda milczała od 23 grudnia aż do teraz. Celebrytka pokazała się w sieci po prawie miesięcznej przerwie. Poinformowała swoich fanów, że ma za sobą naprawdę ciężki czas, nazywając to piekłem. Chłopak celebrytki, Arnold przyznał, że nie miało to związku z operacjami, które przebyła. Chodziło o sprawy prywatne.

Ewel0na chirurg z Turcji

Na przestrzeni kilku lat Ewel0na przeszła już kilka zabiegów medycyny estetycznej, za każdym razem chwaląc się efektami w mediach społecznościowych. Przebyte operacje w Turcji postanowiła zrelacjonować na Instagramie, jednak po upływie jakiegoś czasu. Ich autorem był renomowany w tamtejszym kraju, a także poza jego granicami dr Kerim Unal.

Ewel0na postanowiła wytłumaczyć fanom swoją nieobecność, a także wyraziła chęć do powrotu ze zdwojoną siłą. Nie chciała jednak dokładnie rozwodzić się na temat rzeczy, które przez ten czas ją dotknęły.

Hej, kochani. Wróciłam, mam nadzieję, że cieszycie się z tego powodu tak samo bardzo, albo może chociaż w połowie tak samo, jak ja. Nie chcę rozwodzić się na temat tego, dlaczego mnie nie było, bo nie chcę wracać do tego okropnego czasu. To było po prostu piekło i chcę, żebyście to uszanowali. Wracam z podwójną chęcią i chcę, żeby była tutaj tylko pozytywna energia i samo dobro – napisała gwiazda Warsaw Shore.

Pasja Eweliny Kubiak do medycyny estetycznej, jest niepodważalna. Przechodzi przez zabiegi od wielu lat i nie wygląda na to, by zamierzała się zatrzymywać. Jak oceniacie nowy wygląd celebrytki?

Zobacz zdjęcia:

Operacje w Turcji

Ewel0na z Warsaw Shore przeszła przez operacje w Turcji. Tym razem postawiła m.in. na lifting brwi i ust.

Operacje w Turcji

Celebrytka na jakiś czas zniknęła z mediów społecznościowych.

Operacje w Turcji

Tłumaczyła, że przeszła przez prawdziwe piekło, jednak nie zdradziła wielu szczegółów. Jej chłopak zdradził, że miało to związek ze sprawami prywatnymi.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pudelek.pl