Ewelina z Warsaw Shore pod koniec grudnia wyjechała z Polski, aby poddać się kilku poważnym zabiegom medycyny estetycznej. Celebrytka wybrała operacje w Turcji i w mediach społecznościowych chętnie relacjonowała kulisy zabiegów. Potem jednak zniknęła z sieci. Dopiero teraz przyznała, że ma za sobą trudny czas. 

Ewelina wybrała operacje w Turcji, gdzie przyjeżdża coraz więcej turystów ze świata, aby poprawić swoją urodę. Wszystko dlatego, że pracują tam świetni specjaliści, a ceny są dużo niższe niż w Europie. 

Gdzie operowała się Ewel0na?

Ewel0na operowała się w Turcji. Gwiazda Warsaw Shore nigdy nie ukrywała swojej słabości do zabiegów medycyny estetycznej i przez lata mogliśmy obserwować, jak zmienia się jej twarz. Na kolejne poprawki wybrała się aż do Turcji. Na miejscu zachwycała się lekarzami i mówiła, że są świetnymi specjalistami. W mediach społecznościowych dokładnie powiedziała, jakie operacje w Turcji przeszła.

 Foxy eyes, lifting brwi, lifting ust, korekta nosa części chrzęstnej, liposukcjamówiła.

Po tych zachwytach Ewelina niespodziewanie zniknęła z sieci. Celebrytka przestała publikować jakiekolwiek treści w sieci, nie opowiadała nic o operacjach w Turcji ani swoim życiu. Fani zaczęli się martwić i snuć teorie, co mogło się stać.

Gwiazda milczała od 23 grudnia aż do teraz. Celebrytka pokazała się w sieci po prawie miesięcznej przerwie. Poinformowała swoich fanów, że ma za sobą naprawdę ciężki czas, nazywając to piekłem. Chłopak celebrytki, Arnold przyznał, że nie miało to związku z operacjami, które przebyła. Chodziło o sprawy prywatne.

Ewel0na chirurg z Turcji

Na przestrzeni kilku lat Ewel0na przeszła już kilka zabiegów medycyny estetycznej, za każdym razem chwaląc się efektami w mediach społecznościowych. Przebyte operacje w Turcji postanowiła zrelacjonować na Instagramie, jednak po upływie jakiegoś czasu. Ich autorem był renomowany w tamtejszym kraju, a także poza jego granicami dr Kerim Unal.

Ewel0na postanowiła wytłumaczyć fanom swoją nieobecność, a także wyraziła chęć do powrotu ze zdwojoną siłą. Nie chciała jednak dokładnie rozwodzić się na temat rzeczy, które przez ten czas ją dotknęły.

– Hej, kochani. Wróciłam, mam nadzieję, że cieszycie się z tego powodu tak samo bardzo, albo może chociaż w połowie tak samo, jak ja. Nie chcę rozwodzić się na temat tego, dlaczego mnie nie było, bo nie chcę wracać do tego okropnego czasu. To było po prostu piekło i chcę, żebyście to uszanowali. Wracam z podwójną chęcią i chcę, żeby była tutaj tylko pozytywna energia i samo dobro – napisała gwiazda Warsaw Shore.

Pasja Eweliny Kubiak do medycyny estetycznej, jest niepodważalna. Przechodzi przez zabiegi od wielu lat i nie wygląda na to, by zamierzała się zatrzymywać. Jak oceniacie nowy wygląd celebrytki?

Zobacz zdjęcia:

Operacje w Turcji
fot. instagram.com/ewel0na

Ewel0na z Warsaw Shore przeszła przez operacje w Turcji. Tym razem postawiła m.in. na lifting brwi i ust.

Operacje w Turcji
fot. instagram.com/ewel0na

Celebrytka na jakiś czas zniknęła z mediów społecznościowych.

Operacje w Turcji
fot. instagram.com/ewel0na

Tłumaczyła, że przeszła przez prawdziwe piekło, jednak nie zdradziła wielu szczegółów. Jej chłopak zdradził, że miało to związek ze sprawami prywatnymi.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pudelek.pl

Poprzedni artykułZniesienie obostrzeń w Polsce. Ministerstwo rozwoju ujawniło swój plan, „chcemy najpierw otworzyć galerie handlowe”
Następny artykułPensja dla Agaty Dudy. Politycy nie mają wątpliwości, chcą uregulować kwestię wynagrodzenia pierwszej damy
Redaktor prowadząca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa na warszawskim Uniwersytecie SWPS. Z mediami związana od ponad 7 lat. Karierę zaczynała w portalu o tematyce kobiecej, później związała się z wydawnictwem Edipresse, do którego należy m.in. Party.pl. Ostatnie lata związana z Wirtualną Polską, gdzie pisała teksty o tematyce show-biznesowej, a także reportaże społeczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: patrycjaceglinska@gmail.com