Opiekunka w żłobku znęcała się nad swoimi podopiecznymi. Kobieta zupełnie bezkarnie robiła małym dzieciom krzywdę. Gdyby nie nagranie z monitoringu, które wyjawiło całą prawdę, mogłoby dojść do tragedii. Tydzień, dokładnie tyle minęło, zanim rodzice o wszystkim się dowiedzieli. Tłumaczenia urzędników, którzy zajęli się sprawą są niewiarygodne.

Agnieszka B., która na co dzień pracowała w jednym ze żłobków w Żninie położonym w województwie kujawsko-pomorskim, znęcała się nad swoimi małymi podopiecznymi. Z nagrań monitoringu jednoznacznie wynika, że kobieta rzucała dziećmi o podłogę oraz mocno je szarpała. Urzędnicy starali się uspokoić matki poszkodowanych dzieci, mówiąc, że… maluchy szybko zapomną i w mgnieniu oka wrócą do normalnego życia. 

Opiekunka znęcała się na dziećmi

Agnieszka B., czyli opiekunka żłobka w Żninie usłyszała zarzuty narażenia dzieci na niebezpieczeństwo utraty zdrowia lub życia. Z nagrań monitoringu wynika, że kobieta rzuciła 3-letnim Bogusiem o podłogę oraz mocno szarpała 3-letnią Marysię. Kiedy rodzice dzieci wezwani zostali do dyrektora, przekonani byli, że maluchy narozrabiały. Prawda okazała się znacznie gorsza.

– Zadzwoniła do mnie, żebym stawiła się na spotkanie, bo chciała porozmawiać o Bogusiu (…) Jakież było moje zdziwienie, gdy na miejscu zastałam pana z działu społecznego oraz panią zastępcę burmistrza – czytamy na portalu fakt.pl wypowiedź mamy Bogusia. 

Na spotkaniu obecna była również mama Marysi. Dyrektorka pokazała im filmiki, ukazujące, co opiekunka robiła z ich maluchami. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

  1. Jej mąż nie żyje od 8 lat. Wciąż dostaje od niego kwiaty na Walentynki
  2. Wyznanie manikiurzystki: „Mam uraz do otyłych osób. Specjalnie robię im gorsze paznokcie, niż szczupłym”

Kobieta odpowie za swoje zachowanie 

Co więcej, urzędnik z działu oświaty tłumaczył, że matki nie mają powodu do obaw, ponieważ dzieci są jeszcze malutkie i niewiele rozumieją. Niestety, mylił się. Poczynania opiekunki sprawiły, że 3-letni Boguś stał się agresywny. 

– Byliśmy prywatnie u psychologa, który stwierdził, że jego zachowanie wynika z traumy – mówiła zaniepokojona matka

Zeznania dyrektorki placówki, Bogumiły Wojdy zostały spisane przez policję, a ta odmówiła jakiegokolwiek komentarza w sprawie. Agnieszka B. usłyszała zarzuty narażenia dzieci na niebezpieczeństwo utraty zdrowia i życia. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Opiekunka
pixabay.com @TJENA

Opiekunka znęcała się nad dziećmi w żłobku. 

Opiekunka
pixabay.com @Skitterphoto

Nagranie z monitoringu nie pozostawia żadnych wątpliwości. 

Opiekunka
pixabay.com @Fifaliana-joy

Kobieta usłyszała już zarzuty. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Skażony cukier w polskich sklepach. GIS podjął pilną decyzję
  2. Czego brakuje na zdjęciu przysmaku? Tylko 1% ludzi odgadnie
  3. Zostawiła małe dziecko z babcią pod wpływem. Sama poszła na imprezę
  4. Odważne sceny z Polą Raksą wywołały poruszenie. Wszyscy zaniemówili gdy je zobaczyli
  5. Córka Anny Przybylskiej tęskni za mamą. W ważnej chwili nie mogła powstrzymać łez
  6. Miał być sukces, a jest skandal. Po premierze filmu o Zenku na jaw wyszły horrendalne kulisy

Źródło: fakt.pl

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.