Opiekunka zajmująca się dziećmi nie miała pojęcia, że została nagrana w pracy. Widać, jak kopała i biła dziewczynkę plecakiem po głowie, a wszystkiemu biernie przyglądała się jej koleżanka. Powodem furii miała być… brudna pielucha. Maluchy są niepełnosprawne, dlatego nie były w stanie zareagować ani opowiedzieć o swoim dramacie.

Agresywna opiekunka znęcała się nad chorą dziewczynką. Kobieta krzyczała, że dziecko jest głupie i uderzała je ciężkim plecakiem. Skandaliczne sceny ze żłobka zostały nagrane, a wideo trafiło do sieci. Policji szybko udało ustalić się, gdzie doszło do zdarzenia. Pracownica może spodziewać się dotkliwej poważnej kary.

Opiekunka biła dziecko

Kiedy anonimowe nagranie trafiło do sieci, powstała prawdziwa burza. Udało się ustalić, że powstało w żłobku Jukskei Park w Johannesburgu, którego właścicielem jest lekarz. Opiekunka kazała wstać dziewczynce leżącej na płytkach, a gdy ta nie wykonała polecenia, została uderzona plecakiem i skopana po głowie. 

opiekunka
fot. screen YouTube Multimedia LIVE

Na wstrząsającym nagraniu widać stojący obok wózek inwalidzki, ale nie wiadomo na razie, czy należał do dziewczynki. Wyraźnie też słychać, jak kobieta krzyczała, że dziewczynka jest głupia. Wszystkiemu przyglądały się inne dzieci i jeszcze jedna pracownica, która nie zareagowała.

Rodzice domagają się kary więzienia

Nie wiadomo, jak długo opiekunka pracowała w tym miejscu i jak często znęcała się nad bezbronnymi dziećmi. Sprawą zajmuje się policja i z pewnością będzie miała ona swój finał w sądzie. Rodzice mają nadzieję, że kobieta dostanie odpowiednią karę za to, co robiła ich pociechom.

Naganne zachowanie pracownicy zostało potępione przez właściciela żłobka. Opiekunka straciła już pracę, a prawnicy zajmą się tym, aby nigdy więcej nie mogła wrócić do zawodu. Pewne jest, że dzięki nagraniu w żaden sposób nie będzie mogła wytłumaczyć się ze swojego skandalicznego zachowania.

ZOBACZ FILM:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lidl przeżyje oblężenie jeszcze przed świętami. Za kilka dni do sklepów trafi prawdziwy hit
  2. „Nie kocham żony, dziś zamierzam zostawić ją i naszego rocznego synka”
  3. Znaki zodiaku osób o najpiękniejszym wyglądzie. Ich oczy, usta…to marzenie wielu
  4. Rodzice udawali śmierć własnego dziecka, by wyłudzić pieniądze. Jeden szczegół ich zdradził
  5. Nagły zwrot ws. rozwodu Maryli Rodowicz. Porażające informacje o zdradzie
  6. Przeszedł straszny zawał, usunięto mu nerkę, zaatakował go paskudny rak. Gwiazdor „Rancza” cierpiał niewyobrażalnie
Poprzedni artykułSandra Kubicka powiedziała, co myśli o Polakach. Padły mocne słowa
Następny artykułDla żartu napisał list do duńskiego rządu – chciał „pożyczyć” Grenlandię. Dostał odpowiedź
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.