Opiekunka Violetty Villas trafi do więzienia. Kobieta została skazana za znęcanie się psychiczne i fizyczne nad artystką. Elżbieta B, która w ostatnich latach zajmowała się gwiazdą, poniesie spore konsekwencje swoich poczynań.

Sąd okręgowy w Świdnicy od jakiegoś czasu rozpatrywał apelację Elżbiety B, która domagała się wówczas uniewinnienia. Jednak w międzyczasie sprawa nabrała zupełnie innego obrotu, w rezultacie czego kobieta została skazana. Według prokuratury opiekunka znęcała się nad kobietą i świadomie izolowała ją od świata zewnętrznego.

Opiekunka Violetty Villas została skazana

Sąd odwoławczy utrzymał karę 1,5 roku pozbawienia wolności dla opiekunki zajmującej się znaną na całym świecie artystką. Zdaniem prokuratury kobieta podsycała u Villas lęk przed światem zewnętrznym, zmuszała do spożywania alkoholu i pozostawiała w nieogrzewanym mieszkaniu, pozbawioną dostępu do jedzenia i picia.

Opiekunka
facebook.com @Violetta Villas

Opiekunka znęcała się nad Violettą Villas. 

Oprócz tego dopuściła się też zaniedbań pielęgnacyjnych, które były jej obowiązkiem. Kiedy wiele lat temu artystka trafiła do szpitala, rodzina próbowała stworzyć jej dogodne warunki życia. Ta za wszelką cenę pragnęła wrócić do kobiety, która do tej pory sprawowała nad nią opiekę.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

To nie jedyny wyrok kobiety

Opiekunka w 2015 roku została skazana na 10 miesięcy pozbawienia wolności. Przyczyną było nieudzielanie pomocy schorowanej artystce. Już w tamtym czasie prokuratura zarzucała kobiecie zaniedbania, jednak sąd uznał go za wątek kolejnego postępowania. W związku, z czym sprawa na jakiś czas ucichła.

Przypomnijmy, że Violetta Villas zmarła we własnym mieszkaniu w grudniu 2011 roku, mając wówczas 73 lata.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Opiekunka
facebook.com @Violetta Villas

Kobieta zmarła w wieku 73 lat we własnym mieszkaniu. 

Opiekunka
facebook.com @Violetta Villas

Kobieta, której bezgranicznie ufała znęcała się nad nią. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Twój telefon nie wytrzyma kilku godzin. Uważaj na najnowszą aktualizację
  2. Agata Duda w Holandii zachwyciła wszystkich. Pierwsza Dama wygląda świetnie, jej strój zdeklasował konkurencję
  3. „Za 5 miesięcy ślub, muszę schudnąć. W internecie kupiłam tabletkę z tasiemcem, podobno wystarczy jedna”
  4. Gwiazda TVN oddała córkę. Dziewczynka nie wychowuje się z matką
  5. Mąż Anny Dymnej zmarł tragicznie 40 lat temu. Właśnie ważne materiały ujrzały światło dzienne
  6. Koszmar 80-letniego męża Doroty Segdy. Gwiazda polskich seriali zdruzgotana, straszne

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.