Opole 2020 z pewnością przejdzie do historii jako niezwykle wyjątkowe wydarzenie. Wszystko za sprawą jednego koncertu, który zmienił wszystko. Widownia zalała się łzami, ludzie byli zachwyceni. Trudno im było powstrzymywać emocje.

Opole 2020 zapadnie w pamięć wszystkim Polakom na jeszcze bardzo długo. W tym roku poziom występów jest naprawdę wysoki. Szczególnie jeden z nich szczególnie pobudził uczucia widzów, nie mogli nad sobą zapanować.

Opole 2020 wyjątkowym wydarzeniem

Podczas drugiego dnia 57. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu w pewnym momencie zrobiło się naprawdę łzawo. Wszystko za sprawą koncertu wykonanego w hołdzie dla Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego. Wszyscy byli mokrzy, ale nie za sprawą ulewy, która tamtędy przeszła.

Ludziom trudno było się opanować od wzruszeń, kiedy na scenie wystąpiła Ania Rusowicz razem z hologramem… samej Anny Jantar z piosenką Tyle słońca w całym mieście. Później śpiewała Kasia Dereń z Kubą Badachem z pięknym wykonaniem Ktoś między nami i Igor Herbut z utworem Nic nie może przecież wiecznie trwać. Tłum poddał się ogólnym emocjom, łzom nie było końca.

— Proszę mi wierzyć, że nawet zatwardziali mężczyźni mówili później, że słuchając tych wykonań, mieli ciarki. I łzy w oczach — napisał jeden z redaktorów faktu.pl Bartosz Pańczyk.

  1. Uwaga: Już dziś od godziny 8.00 wchodzi w życie wielka zmiana. Wielu Polaków będzie załamanych
  2. „Dzień dobry TVN” nagle wprowadziło wielkie zmiany. Wiemy, co wydarzyło się za kulisami

Wywiad Natalii Kukulskiej z Anną Jantar

Specjalnie dla TVP zaaranżowano rozmowę córki z mamą. Natalia Kukulska wcieliła się w rolę dziennikarki i zadawała pytania swojej tragicznie zmarłej mamie. Dzięki takiemu zabiegowi, widzowie mogli zapoznać się z wieloma poglądami nieżyjącej już artystki, ponieważ Natalia cytowała prawdziwe słowa swojej rodzicielki.

Nie od dzisiaj wiadomo, że córka słynnej piosenkarki jest łudząco podobna do swojej mamy. Dlatego na nagraniach zagrała też Annę Jantar. Całe wideo robi naprawdę ogromne wrażenie i dodatkowo spotęgowało silne emocje. To piękny hołd oddany wybitnej artystce.

Podobny gest w stronę swojej mamy wykonała Beata Kozidrak, również w czasie Opola.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Opole 2020
fot. kadr z 57. KFPP w Opolu, festiwalopole.tvp.pl

Ania Rusowicz zaśpiewała w duecie z hologramem Anny Jantar.

Opole 2020
fot. kadr z 57. KFPP w Opolu, festiwalopole.tvp.pl

Występ doprowadził wielu do łez.

Opole 2020
Fot. instagram.com/natalia.kukulska

Później pokazano wywiad Kukulskiej z mamą.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Od dziś weszła w życie ogromna zmiana. Wielu Polaków może załamać ręce
  2. Nagły atak na plaży w Międzyzdrojach. Wyciekło nagranie, co za sceny
  3. Kiedyś kobiety piszczały na jego widok. Co się stało z Gabrielem Fleszarem? Aż ciężko uwierzyć, co teraz robi
  4. Zagadka: która z kobiet jest matką chłopca? Aż 70% pytanych odpowiada źle
  5. Pan młody odkrył zdradę żony. Na własnym weselu puścił nagranie z ukrytej kamery
  6. 99 groszy i już się najadasz, klienci Biedronki przecierają oczy ze zdumienia. Od dziś rozpoczęła się niebywała fiesta

Źródła: fakt.pl, plotek.pl, festiwalopole.tvp.pl

 

Poprzedni artykułKobieta urodziła dziecko. Po porodzie lekarz natychmiast zawiadomił prokuraturę, nie miał wyjścia
Następny artykułNie żyje jeden z najwspanialszych Polaków. Media właśnie przekazały dramatyczną wiadomość
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl