Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Opole 2023: Lawina krytyki po pierwszym dniu Opola. Widzowie nie mają litości, "farsa", "mało śmieszny żart"
Martyna Pałka
Martyna Pałka 10.06.2023 10:38

Opole 2023: Lawina krytyki po pierwszym dniu Opola. Widzowie nie mają litości, "farsa", "mało śmieszny żart"

Opole 2023
fot. YouTube/Polsat; Facebook/Opole, AKPA

Festiwal w Opolu 2023 rozpoczął się już na dobre. Za nami pierwsze występy gwiazd, a także tegoroczny koncert Debiuty. Niestety, nie wszyscy fani są zachwyceni tym, co mieli okazję zobaczyć na scenie.

Na oficjalnym profilu Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu pojawiło się kilka komentarzy niezadowolonych fanów. Internauci narzekają na to, co działo się na scenie w piątkowy wieczór. Porównują wydarzenie do tego, które mieliśmy okazję zobaczyć w zeszłym roku.

Opole 2023: Za nami pierwszy dzień festiwalu

Piątkowy wieczór obfitował w masę wrażeń, emocji i dobrej muzyki. Na scenie podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu pojawiło się mnóstwo gwiazd, wśród których nie zabrakło Dody, Roksany Węgiel, Viki Gabor, czy Golec uOrkiestra.

Niestety, pomimo świetnej zabawy i ogromnego widowiska, nie każdy był zachwycony tym, co miał okazję zobaczyć wczoraj na scenie. W komentarzach na oficjalnym profilu festiwalu pojawiło się mnóstwo głosów niezadowolonych fanów.

Odwiedziliśmy grób Wacława Kowalskiego z "Samych swoich". Na pomniku leżała reklamówką z niewiarygodną zawartością

Opole 2023 w ogniu krytyki internautów

Teraz wyszło na jaw, że wczorajszy koncert w Opolu nie do końca przypadł do gustu wszystkim telewidzom i zgromadzonym pod sceną w stolicy polskiej muzyki. W sieci można znaleźć liczne komentarze wskazujące na to, że tegoroczne wydarzenie odstaje od tego, co mieliśmy okazję zobaczyć rok temu.

Internauci wyznali, że gwiazdy, które zaprezentowały się wczoraj na scenie, nie spełniły ich oczekiwań. Dodatkowo fani krytykują również prowadzącą show Edytę Herbuś, która według nich wypada w tej roli bardzo nienaturalnie.

Tegoroczne Opole nie przypadło do gustu internautom

W komentarzach na oficjalnym profilu Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu można znaleźć mnóstwo wpisów, w których internauci porównują tegoroczną edycję show z tym, co wydarzyło się rok temu. Wielu z nich wskazuje, że brakuje takich gwiazd, jak Daria Zawiałow, Sanah, czy Dawid Podsiadło.

-Herbuś jest beznadziejna, jako prowadząca. Taka sztucznie podekscytowana. Zero naturalności i wdzięku

-Zabrakło najlepszych wokalistów i zabrakło dobrej muzyki. Beznadziejny koncert, nie ma czego słuchać

-"W ubiegłym roku na scenie rządzili Sanah, Dawid Podsiadło, czy Daria Zawiałow, a teraz dla Państwa zaśpiewają Trubadurzy" - Marek Sierocki. Brawo Opole. Jakiś mało śmieszny żart - czytamy w komentarzach na Facebooku.

Zobacz post:

Opole 2023 komentarze 1.jpg
fot. Facebook/Opole
Opole 2023 komentarze 2.jpg
fot. Facebook/Opole
Tagi: opole