Joanna Opozda ma za sobą jeden z najważniejszych dni w swoim życiu. W sobotę, 7 sierpnia stanęła na ślubnym kobiercu, gdzie wraz z ukochanym, Antkiem Królikowskim powiedzieli sobie sakramentalne tak. Zaraz po uroczystościach modelka pokazała zdjęcie ze swoją mamą. Internauci jednogłośnie stwierdzili — Jak starsza siostra — czytamy. 

O ślubie Opozdy i Królikowskiego rozpisywały się media w całej Polsce. Na uroczystości weselnej niczego nie brakowało. Dla zakochanych to była naprawdę cudowna chwila.

Joanna Opozda pokazała zdjęcie z mamą

Ukochana Antka Królikowskiego pokazała się na swoim weselu w dwóch kreacjach. Na ślubie ubrana była w tradycyjną, przepiękną, białą suknię, natomiast na weselu pojawiła się w kreacji z falbankami eksponującej ramiona. Jak donosi Plotek, obie suknie kosztowały aż 18 tys. złotych.

Na ich weselu bawili się m.in.: Małgorzata Rozenek-Majdan z Radosławem Majdanem, Tomasz Oświeciński z żoną, czy Marina Łuczenko-Szczęsna, która nie mogła pojawić się ze swoim ukochanym. Zaraz po weselu panna młoda zaskoczyła wszystkich.

Opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje ze swoją mamą oraz młodszą siostrą. Fani skupili się przede wszystkim na jej podobieństwie do mamy. Opinie były jednoznaczne — wyglądają jak dwie krople wody.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

– Omg, ale piękne, a już wiadomo skąd pani i siostry uroda

Wszystkie trzy piękne, a mama wygląda jak starsza siostra

Jakie piękne. Wszystkie jak siostry — czytamy w komentarzach.

Też tak uważacie?

Zobacz zdjęcia:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Nie mieści się w głowie, co Jakimowicz wyprawiał na antenie

Źródło: plotek.pl

 

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl