Ledwo opadł kurz po weselu Antka Królikowskiego z Joanną Opozdą, a na ślubnym kobiercu stanęła kolejna osoba z jego rodziny. Julia Królikowska wyszła za mąż za Jakuba Piotra Nowaka. Okazuje się, że ich wesele odbywało się na bardzo nietypowych zasadach.

TUTAJ informowaliśmy o ślubie starszego brata Julii, Antka Królikowskiego. Teraz przyszła kolej na gwiazdę kultowego serialu „Klan„. Julia poślubiła sportowca Jakuba Piotra Nowaka.

Jeśli jesteście ciekawi, kim jest mąż Julii Królikowskiej, zajrzyjcie TUTAJ. Tymczasem mamy dla was kilka kolejnych ciekawostek z imprezy weselnej.

Ślub Julii Królikowskiej i styl slow wedding

Po ceremonii zaślubin, która odbyła się w kościele Najświętszego Zbawiciela w Warszawie, młoda para i goście weselni przenieśli się do podwarszawskiej Przystani Zbójna Góra.

Państwo młodzi zdecydowali, że swoje wesele urządzą zgodnie z zasadami tzw. slow wedding. Czym różni się on od „zwyczajnego” wesela?

Impreza w stylu slow wedding nie odbywa się w klasycznej sali, lecz na łonie natury. Tak było i w przypadku przyjęcia Królikowskiej i Nowaka — tutaj na gości czekał ogromny namiot, ustawiony w otoczeniu zieleni.

Inny jest także dress code, obowiązujący na weselu. W przypadku slow wedding właściwie go nie ma – w dobrym guście są nawet trampki i sportowy strój.

Najważniejszy jest klimat luzu, dobrej zabawy i świetnego humoru, a te, jak można sądzić po zdjęciach, rzeczywiście dopisały!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Wojciech Kopeć (@eggtravel)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Wojciech Kopeć (@eggtravel)

Źródło: se.pl, Instagram, glamour.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
    2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
    3. Nie żyje znana polska dziennikarka. Była reanimowana przez godzinę