Oscary 2019: nominowani aktorzy jak co roku budzą wiele emocji. Kto ma szansę na zgarnięcie statuetki? Nominacje podzieliły widzów i wszyscy trzymają kciuki za swoich ulubionych artystów. Kto ma największe szanse na wygraną?

Bukmacherzy każdego roku przyjmują zakłady i szacują, kto ma największe szanse na otrzymanie nagrody Akademii. Kim są tegoroczni nominowani i w jakich filmach zagrali? W tym roku w czołówce znajdują się naprawdę wielkie nazwiska! Oscary 2019: nominowani aktorzy, kto ma największe szanse na wygranie statuetki?

Oscary 2019: nominowani aktorzy

W tym roku nominowane zostały same wielkie nazwiska! Zarówno wśród aktorów i aktorek możemy spotkać dobrze już znane twarze, ale także wschodzące gwiazdy, o których już mówią wszyscy. Kto został nominowany w kategorii aktorów pierwszoplanowych?

W kategorii męskiej nominowani są Bradley Cooper za Narodziny Gwiazdy, Rami Malek za Bohemian Rhapsody, Willem Dafoe za Van Gogh. U bram wieczności, Christian Bale za Vice i Viggo Mortensen za Green Book. Kto według bukmacherów ma największe szanse na wygraną? Szacuje się, że największe szanse ma albo Rami Malek, albo Christian Bale. Wszystko rozstrzygnie się już tej nocy!

Oscary 2019: nominowani aktorzy drugoplanowi

Kto zabłyśnie w kategorii za rolę drugoplanową? Nominowani są Adam Driver, Richard E. Grant, Mahershala Ali, Sam Rockwell i Sam Eliott. Na prowadzenie zdecydowanie wysuwa się Mahershala Ali za rolę w Green Book!

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Nominowane aktorki pierwszoplanowe

W kategorii kobiecej nominowane zostały Lady Gaga za Narodziny Gwiazdy, Melissa McCarthy za Can You Ever Forgive Me?, Olivia Colman za FaworytęYalitza Aparicio za Romę i Glenn Close za Żonę. Bukmacherzy rozdarci są między Olivią Colman a Glenn Close! Obie aktorki mają spore szanse na wygraną, jednak częściej obstawiany jest sukces tej drugiej.

Nominowane aktorki drugoplanowe

Bukmacherzy mają w tej kategorii ciężkie zadanie: wszystkie aktorki mają podobne szanse na zgarnięcie statuetki. Nominowane zostały Emma Stone, Rachel Weisz, Amy Adams, Regina King i Marina de Tavira. Zdania są podzielone, zagorzali fani kina twierdzą jednak, że bój o nagrodę stoczą Amy Adams i Regina King.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

oscary 2019: nominowane filmy
screen z filmu Faworyta

Emma Stone 2 lata temu zgarnęła już statuetkę za La La Land.

oscary 2019: nominowani aktorzy
screen z filmu Narodziny Gwiazdy

Lady Gaga podbiła świat swoim występem w Narodzinach gwiazdy.

oscary 2019: nominowani aktorzy
screen z filmu Can You Ever Forgive Me?

Melissa McCarhty przeszła niezwykłą metamorfozę, która została doceniona przez Akademię.

Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.