Oscary 2019. Wydawało się, że organizatorzy Oscarów 2019 dopięli przygotowania na ostatni guzik. Tymczasem zaledwie dwa dni po oficjalnym oświadczeniu ich prowadzący zrezygnował z tej zaszczytnej funkcji. Co się stało?

Oscary 2019. Kevin Hart, niedoszły prowadzący, to jeden z najbardziej znanych amerykańskich aktorów, producentów filmowych i telewizyjnych. Stwierdził, że nie chciałby, aby skandal wokół jego wypowiedzi odciągnął uwagę od wieczoru oscarowego. Dlaczego Kevin Hart zrezygnował?

Oscary 2019: dlaczego Kevin Hart zrezygnował z prowadzenia gali?

Hart przyznał, że Akademia postawiła przed nim ultimatum: albo przeprosi za swoje słowa, albo straci możliwość poprowadzenia gali. Jednak aktor odmówił. Argumentował, że takie zachowanie byłoby wynagradzaniem internetowych trolli, które wyciągnęły na światło dzienne jego wypowiedzi sprzed siedmiu lat. Jak stwierdził, że jest już innym człowiekiem. Nie ma zamiaru się ugiąć pod presją, ale jednocześnie wyraził wdzięczność wobec organizatorów Oscarów 2019 za ofertę pracy. Obiecał, że nie będzie czuł gniewu, jeżeli zostanie zwolniony. 

Hart odmówił wyrażenia, twierdząc, że dziś jest innym człowiekiem, więc nie chce kojarzyć się z wypowiedziami w przeszłości, które dziś nie pojawiłyby się na jego koncie. Jednak już godzinę później przeprosił środowiska LGBT za to, że mogły poczuć się urażone. Swoje wypowiedzi określił jako „nietaktowne” i wyraził żal, że niektórzy mogli poczuć się dotknięci. Oświadczy, że jego zamiarem zawsze było łączenie ludzi, a nie dzielenie. 

Oscary 2019: co powiedział Kevin Hart?

Co powiedział Kevin Hart? Kiedy o słowach aktora zrobiło się głośno, natychmiast zalała go fala negatywnych komentarzy. Na początku próbował interweniować, namawiając w krótkim filmiku na Instagramie, by krytykanci, zamiast szukać powodów do złości, spożytkowali negatywną energię, robiąc coś dobrego. Ponieważ rezygnacja Harta pojawiła się zaledwie dwa dni po ogłoszeniu prowadzącego Oscarów 2019, nie wiadomo jeszcze, kto przejmie tę rolę. Przyszłoroczna gala rozdania Oscarów 2019 odbędzie się już 24 lutego w Teatrze Dolby w Hollywood.

Co takiego powiedział Hart? Dwa dni po ogłoszeniu, kto poprowadzi Oscary 2019, internauci dotarli do starych tweetów aktora. Pochodzą one z usuniętego już konta. Na początku 2011 roku Kevin Hart napisał na swoim koncie na Twitterze, że gdyby jego syn zaczął się bawić z siostrami domkiem dla lalek, natychmiast zniszczyłby zabawkę, ponieważ to „gejowska zabawa”. Pod postem ze zdjęciem profilowym innego użytkownika zostawił komentarz, w którym porównał bohatera fotografii do bilbordu, który przestrzega gejów przed AIDS. 

ZDJĘCIA Kevina Harta. ZOBACZ:

Oscary 2019
fot. pixabay.com 12019/10266

Hollywood żyje skandalem, który wywołały szokujące wypowiedzi niedoszłego prowadzącego galę Oscary 2019.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułZnaki zodiaku, które na pewno uciekną sprzed ołtarza
Następny artykułEmirates pokazało zdjęcie wysadzanego DIAMENTAMI samolotu. Kto ma ochotę na wakacje?
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.