Oscary: Joanna Kulig kilka dni po porodzie pojawiła się na gali rozdania nagród Akademii! Aktorka w ostatnich miesiącach intensywnie promowała Zimną Wojnę za granicą. Na najważniejszej filmowej imprezie gwiazda wyglądała fantastycznie!

Joanna Kulig do ostatniej chwili trzymała nas w niepewności – wszyscy zastanawiali się, czy zaledwie kilka dni po urodzeniu pierwszego dziecka Kulig pojawi się na rozdaniu Oscarów. Gwiazda nie zawiodła – była obecna na ceremonii i wyglądała fenomenalnie. Oscary: Joanna Kulig zachwyciła fanów!

Oscary: Joanna Kulig

Największa polska gwiazda ostatniego roku jak zwykle zachwyciła wszystkich. Mimo że aktorka nie zdobyła nominacji za głośną Zimną Wojnę, zjawiła się na gali w towarzystwie całego swojego zespołu! U boku gwiazdy obecni byli reżyser Paweł Pawlikowski, Tomasz Kot i Borys Szyc. Polska reprezentacja w Hollywood wyglądała naprawdę olśniewająco.

Do końca nie było pewne, czy Joanna Kulig w ogóle pojawi się na Oscarach. Gwiazda zaledwie kilka dni temu urodziła w Kalifornii syna. Media spekulowały na temat obecności Kulig na gali i jak zwykle, nie zawiedliśmy się. Aktorka pojawiła się na rozdaniu nagród i wyglądała jak zawsze fenomenalnie!

Joanna Kulig na Oscarach

W co buła ubrana uwielbiana przez Polaków aktorka? Wybór padł na klasyczną czerń od domu mody Armani. O fryzurę i makijaż zadbali prawdziwi profesjonaliści: Mélanie Inglessis wykonała makijaż, a fryzurą zajął się Andy Lecompte, który czesze między innymi… Madonnę! Niestety nie mogliśmy podziwiać Kulig na czerwonym dywanie, aktorka pojawiła się jedynie na gali. Na zdjęciach widać jednak, że gwiazda bawiła się przednio.

Oscary: Joanna Kulig pokazała wszystkim prawdziwą determinację! Nie każda świeżo upieczona mama zdecydowałaby się na tak wielkie wyjście zaledwie kilka dni po porodzie. Dla Kulig jednak pojawienie się na ceremonii to ważny krok – to idealne miejsce do nawiązania nowych znajomości i zdobycia doświadczenia, które może doprowadzić do ciekawych biznesowych propozycji. Cieszymy się, że mogliśmy podziwiać Polkę na tak ważnej imprezie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

oscary: joanna kulig
instagram.com/melaniemakeup

Kilka godzin przed galą Joanna Kulig potwierdziła zdjęciem z przygotowań, że pojawi się na ceremonii!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułKim jest ojciec Roberta Janowskiego? Bardzo smutne wiadomości
Następny artykułEwa Krawczyk to największa miłość Krzysztofa Krawczyka. Brał z nią ślub TRZYKROTNIE!
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.