Alżbeta Lenska odgrywała w serialu „M jak miłość” Patrycję, wokół której w ostatnim czasie naprawdę sporo się działo. Jej postać była uwikłana w romans i w pewnym momencie musiała wybierać między mężem a kochankiem.

Teraz aktorka ogłosiła, że spędziła na planie zdjęciowym „M jak miłość” swoje ostatnie chwile — a przynajmniej w tym sezonie. Ostatnie kręcone przez nią sceny nie należały do najłatwiejszych. „Dam radę… Dam radę…” – powtarzała sobie Lenska.

Alżbeta Lenska znika z „M jak miłość”?

Alżbeta Lenska to aktorka aktywna w branży filmowej już od początku lat 2000. Po ukończeniu Lee Strasberg Theatre and Film Institute w Nowym Jorku wróciła do Polski i stała się jedną z gwiazd naszej rodzimej telewizji. Widzowie mogą kojarzyć ją z takich produkcji jak „Ojciec Mateusz”, „Pierwsza miłość” czy „Plebania”. Od 2021 Lenska występuje również w „M jak miłość”, gdzie wciela się w rolę Patrycji.

Po raz pierwszy postać graną przez Lenską zobaczyliśmy jako żonę ordynatora Argasińskiego. Z czasem jednak w bohaterce zakochał się Łukasz, a owocem ich związku okazał się chłopiec o imieniu Jaś. Ostatecznie para musiała uciekać do Grabiny, aby uniknąć gniewu męża kobiety.

Mimo że dalsze losy bohaterów „M jak miłość” są nadal niepewne, to Alżbeta Lenska już ogłosiła, że spędziła na planie zdjęciowym swój ostatni dzień. Uspokoiła jednak, że chodzi tylko o sezon letni.

Ciężki dzień pracy Alżbety Lenskiej

– Dam radę… Dam radę… – pisała Alżbeta Lenska.

Gwiazda pokazała fanom, z jakimi warunkami musiała się mierzyć podczas ostatniego dnia zdjęciowego. Bohaterka „M jak miłość” znalazła się pod prysznicem w kusej halce, chociaż dookoła panowała niska temperatura. Alżbeta Lenska, by poczuć się lepiej, ogrzewała się między zdjęciami puchową kurtką. Gdy nagrania się skończyły, oficjalnie pożegnała się z tym sezonem.

Ostatni dzień zdjęciowy w sezonie letnim na planie „M jak miłość”! W deszczu więc nie było to całkiem przyjemne… Ale na szczęście, jak schodzę to pojawiło się słońce, więc jest nadzieja, że w nowym sezonie nie będzie tak burzliwie!

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ida Nowakowska nie poprowadzi nowej edycji „You Can Dance”. Otrzymała inne zadanie
  2. Katarzyna Cichopek pokazała się w bardzo obcisłej sukience. Dopiero teraz widać, jak bardzo schudła
  3. Smutek Grażyny Torbickiej. Przyszłość festiwalu w Kazimierzu pod znakiem zapytania

Źródło: se.pl

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl