Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ostatnie nagranie z Anną Przybylską na jej profilu. Wzruszający widok
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 06.10.2021 13:55

Ostatnie nagranie z Anną Przybylską na jej profilu. Wzruszający widok

anna przybylska
Fot. aniablond, Instagram

5 października minęło 7 lat od śmierci Anny Przybylskiej. Piękna aktorka odeszła nagle po walce z nowotworem trzustki. Mimo długiego okresu, który minął od jej odejścia konto Ani wciąż działa i jest aktywne. Nadal możemy na nim zobaczyć jej ostatnie zdjęcia i nagrania, które publikowała.

Ostatnie nagranie opublikowane na profilu Ani Przybylskiej, na którym możemy oglądać aktorkę, pochodzi z okresu zimowego, tego dnia jednak pogoda dopisywała.

Ostatnie nagranie z Anią Przybylską

Anna Przybylska odeszła 5 października 2014 roku w swoim domu w Gdyni Orłowie. Ostatnie miesiące walczyła z podstępną chorobą, jaką jest nowotwór trzustki.

Leczyła się nie tylko w Polsce, ale również za granicą — w Szwajcarii. Niestety, mimo starań lekarzy aktorki nie udało się uratować.

Minęło już 7 lat od odejścia Ani, a jej instagramowe konto wciąż jest dostępne dla innych użytkowników. Możemy na nim zobaczyć zdjęcia i nagrania opublikowane przez aktorkę.

Ostatnim nagraniem przedstawiającym Annę Przybylską jest wideo zarejestrowane zimą. Widzimy na nim Anię, która nagrywa siebie i to, co dzieje się za jej plecami. Mimo tego, że wówczas panowała najzimniejsza pogoda roku, aura była iście wiosenna:

Piękną wiosnę mamy tej zimy… Pozdrawiam — napisała w opisie do zdjęcia.

Na jej profilu można zobaczyć również inne zdjęcia, wśród nich fotografie i zdjęcia z planów zdjęciowych, czy romantyczne kadry z Jarosławem Bieniukiem przy boku.

Zobacz wideo i zdjęcia:

View this post on Instagram

View this post on Instagram

View this post on Instagram

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Obudziła się w nocy i usłyszała sapanie męża. Kiedy odkryła co się dzieje, przeżyła wstrząs
2. Polsat nagle przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje ceniony Polak. „Nie możemy w to uwierzyć”
3. Na zdjęciu ukryta jest panda. Tylko 5% osób jest w stanie odnaleźć zwierzę

Źródło: Instagram