Ostatnie pożegnanie 75-latki z Jasionówki w województwie podlaskim było nie tylko smutne, ale także tragiczne w skutkach. Nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw podczas uroczystości pożegnalnej. Po niespodziewanym telefonie od lekarza żałobnicy zamarli. Prawda była druzgocąca.

75-latka, która trafiła do szpitala w Mońkach, miała styczność z osobą zakażoną na COVID-19, mimo tego wyniki jej testu były negatywne. Po dwóch dniach pobytu w placówce niestety odeszła. Jej ostatnie pożegnanie zszokowało rodzinę i wszystkich obecnych.

Szokujące ostatnie pożegnanie

Według Kuriera Porannego 75-letnia kobieta, pochodząca z Jasionówki, początkiem lipca wylądowała w szpitalu w Mońkach. Tam, ze względu na podejrzanie koronawirusa, został wykonany test weryfikujący obecność COVID-19. Wynik był jednak był ujemny. Mimo to, kobieta zmarła po dwóch dniach.

8 lipca w rodzinnym domu odbyło się ostatnie pożegnanie 75-latki. Trumna cały czas była otwarta. Rodzinne pożegnanie przerwał telefon od lekarza. Ten doprowadził rodzinę do prawdziwego szoku. Wówczas okazało się, że sanepid popełnił pomyłkę – test kobiety okazał się być pozytywny.  

  1. Od października szykują nam dużą zmianę. Najbardziej może odczuć ją polska rodzina
  2. Doszło do katastrofy samolotu, jest aż siedem ofiar śmiertelnych. Tragiczne doniesienia z Turcji, minister potwierdził informacje
  3. Krzysztof Tyniec nigdy nie wspomina o swojej żonie. Prawda wyszła na jaw, już wiadomo dlaczego

Ostatnie pożegnanie – nikt się takiego nie spodziewał

Lekarz zalecił jak najszybciej zamknąć trumnę i wyjść z pomieszczenia, w którym znajdowało się ciało. Kobieta została pochowana na drugi dzień, natomiast wszyscy żałobnicy wylądowali na kwarantannie. 

– Mama została pochowana bez obecności bliskich. Bez poświęcenia trumny. Po prostu spadła i została przysypana piachem. To takie upokarzające i bolesne – mówiła dla Kuriera Porannego, zrozpaczona Agnieszka Roszko – córka zmarłej.

Sanepid natomiast nie odniósł się do sprawy. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ostatnie pożegnanie
fot. pixabay.com / carolynabooth

75-latka została pochowana bez obecności rodziny. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Panna młoda spróbowała weselnego tortu, a potem stało się coś strasznego. Fatalna pomyłka doprowadziła do tragedii
  2. Skandal w Wieliczce. Druzgocące zdjęcie obiegło internet. Włos jeży się na głowie
  3. Doda przekazała dramatyczne wieści. Odszedł ktoś bliski jej sercu, był obok niej przez 14 lat
  4. Andrzej Duda skomentował żart rosyjskich YouTuberów. Ma do siebie dystans?
  5. 52-letnia Beata Ścibakówna w bikini. Pokazała boskie ciało i umięśniony brzuch, fani: „Bogini”
  6. Karol Strasburger ukrywa swoją małą córeczkę. Jeden z powodów jest bardzo smutny

źródło: fakt.pl

 

Poprzedni artykułDramat w łódzkim, mięso porozrzucane po autostradzie. Wstrząsająca scena po zderzeniu ciężarówki z autem dostawczym
Następny artykułOperacje plastyczne zniszczyły jej twarz? Dziś jest nie do poznania, mężczyźni wariowali na jej punkcie
Redaktorka w Lelum.pl, która uwielbia pisać, prawie tak samo jak dalekie podróże w nieznane i zaczynać dzień od treningu. Absolwentka kuluroznawstwa, zafascynowana kulturą hip-hopową, streetwearem, aktorstwem i social mediami. Zawsze ciekawa świata, zawsze w biegu.