Ewa Błaszczyk jest silną kobietą, która już nie raz udowodniła, że człowiek jest w stanie przeżyć wiele tragedii. Pomimo nieszczęść, które ją spotkały, zawsze zaraża ludzi optymizmem i uśmiechem. Swoje życie przemierza z podniesioną głową i potrafi zarówno wracać pamięcią, jak i mówić o tragediach, które ją spotkały. W jednym z wywiadów możemy usłyszeć jak brzmiały ostatnie słowa córki Ewy Błaszczyk.

Aktorka od wielu lat walczy o powrót do zdrowia swojej córki, Oli. Dziewczyna 19 lat temu zakrztusiła się tabletką i zapadła w śpiączkę. Błaszczyk w jednym z wywiadów zdradziła, jakie były ostatnie słowa jej córki przed zapadnięciem w śpiączkę.

Ostatnie słowa córki Ewy Błaszczyk

Dzień, w którym córka Ewy Błaszczyk zapadła w śpiączkę, był z pewnością jednym z najgorszych, których doświadczyła. Felerny dzień nastąpił równo sto dni od śmierci Jacka Janczarskiego – zmarłego męża Błaszczyk.

Nie każdy by miał siłę i chęć do dalszego życia, jednak Ewa stawiła czoła problemom i postanowiła za wszelką cenę walczyć o życie oraz zdrowie swojego dziecka.

Wskutek traumatycznych wydarzeń powstała fundacja Akogo, a także klinika Budzik, gdzie lekarze walczą wybudzenie dzieci ze śpiączki.

Ewa chce dodać otuchy innym rodzicom i nie stroni od opowiadania o swojej historii. Wspomniała również, jakie ostatnie słowa padły z ust jej córeczki.

Jak lekarze sprawdzali, jak jest z tym obrzękiem mózgu to Ola wtedy krzyczała ‚Mama!’, ale później już nigdy nic nie powiedziała… – wyznała.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ewa błaszczyk
facebook.com/Ewa-Błaszczyk

Ewa Błaszczyk walczy o zdrowie swojej córki, Oli.

ewa błaszczyk
Fot.: wezmniedoteatru/ Instagram

Córka aktorki zapadła w śpiączkę 19 lat temu.

ZOBACZ TEŻ:

Źródło: pomponik.pl

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl