Ostrzeżenie zostało już wydane, dotyczy ono ogromnej części Polaków. Wszystko wydarzy się jeszcze dzisiaj w sobotę po południu, zostało tylko kilka godzin, specjaliści biją na alarm. Polsat ostrzega przed niebezpieczeństwem, dla własnego dobra lepiej jest pozostać dzisiaj w domu.

Ostrzeżenie, które zostało wydane przez Polsat, może niektórych niepokoić. Dotyczy to nas wszystkich, nikt nie powinien pozostać obojętny. W ostatnim czasie mogliśmy się przekonać, że to może być naprawdę niebezpieczne i przynieść duże szkody.

Ostrzeżenie od Polsatu

Polsat dzisiaj rano ostrzegał przed gwałtownym załamaniem pogody i urwaniem chmury. Możemy się spodziewać bardzo silnych opadów deszczu i burz, miejscami spadnie nawet grad. Lepiej jest dzisiaj pozostać w domu i nie wychodzić bez nagłej potrzeby. W ostatnich tygodniach żywioł pokazał, na co go stać, powodując bardzo wiele zniszczeń.

— Ostrzegamy, że na południu, w centrum i na północnym wschodzie, a wieczorem także na wschodzie, spodziewamy się burz, które mogą być gwałtowne. W ciągu godziny może spaść do 30 mm deszczu, miejscami z gradem do 3 cm i wiatrem w porywach do 90 km/h — czytamy na ich stronie.

  1. Rodzina przekazała tragiczną wiadomość. Nie żyje bohater, Polacy we łzach
  2. Jarosław Jakimowicz ma się czego wstydzić? Niewielu pamięta, dziś unika tematu

Jaka będzie pogoda na weekend?

Dzisiaj w sobotę czeka nas duże ocieplenie, nawet do 27 stopni Celsjusza na południu kraju, w szczególności w okolicach Krakowa, Katowic i Opola. Na północy nadal chłodno, w okolicach 17-18 kresek powyżej zera. Ocieplenie potrwa bardzo krótko, bo tylko jeden dzień, po południu w prawie całym kraju już zapowiedziane są silne burze.

Niedziela będzie już dużo chłodniejsza, nadal prognozowane są opady deszczu na południu, wschodzie i północnym zachodzie. W całej reszcie kraju ma się przejaśniać. Temperatura w Polsce ma się wahać między 17 a 21 stopni Celsjusza.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Dzisiaj spodziewajmy się silnych burz.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Właśnie się dowiedzieliśmy. Zmarł legendarny polski aktor
  2. Koronawirus w natarciu. Padł nowy rekord. Rząd potwierdza informację
  3. Ukryta kamera zarejestrowała zdarzenie, którego nie sposób wyjaśnić. Tylko dla osób o mocnych nerwach
  4. Barbara Kurdej-Szatan prosi o pomoc. Chodzi o jej nienarodzone dziecko
  5. Przełom dla wszystkich posiadających prawo jazdy. Minister ogłosił historyczną zmianę
  6. Cudowna kompozycja smaków. Pyszna surówka z jabłka, selera i żurawiny

Źródło: polsatnews.pl

 

Poprzedni artykułKobieta z pokaźną tuszą poszła do lekarza. Kiedy ją zobaczył, powiedział tylko dwa słowa, odebrało jej mowę
Następny artykułAnna Guzik wyznała prawdę na temat męża. Fani osłupieli, kiedy usłyszeli jej słowa
Natalia Andrejuk - redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Doprowadziła ją tutaj chęć rozwoju i ciągłej nauki. Interesuje się literaturą, polityką oraz twórczością Taco Hemingwaya. W wolnym czasie- wielka fanka gier komputerowych, szczególne tych online.