Przedświąteczne szaleństwo w drogeriach Rossmann czas zacząć. Od dziś na półkach sklepów można nabyć mnóstwo wspaniałych produktów w zdecydowanie niższych cenach. Promocje zadziałały na Polaków niczym magnes, dlatego warto pospieszyć się, by dostać coś w rozsądnych cenach.

Kosmetyki, kalendarze adwentowe i oczywiście produkty świąteczne – to wszystko schodzi z półek drogerii jak świeże bułeczki. Ceny są nadzwyczajnie niskie.

Rossmann z promocjami przedświątecznymi

Jak co roku przed świętami Bożego Narodzenia Polacy wyruszają do sklepów, by nabyć niezbędne produkty w odpowiednich cenach. Zamysłów jest wiele, gdyż tak wspaniałe rzeczy mogą posłużyć nie tylko jako ozdoby naszych domów, czy kosmetyczek, ale również jako prezenty.

A wybierać jest w czym, ponieważ producenci zadbali, by klientom nie zabrakło niczego. Na pierwszy ogień wysuwają się kalendarze adwentowe, które zostały przecenione nawet o kilkadziesiąt złotych! Np.: kalendarz adwentowy kolorowe kule z olejkami można nabyć teraz za 59,99 zł, a jeszcze kilka dni temu jego cena wynosiła 99,99 zł.

Ciekawie przedstawiają się również upominki świąteczne tj. świece zapachowe, kapcie dziecięce, czy filiżanki porcelanowe ze spodeczkami. Pierwsze i drugie z wymienionych kupimy już za 29,99 zł, z kolei filiżankę możemy zakupić już za 19,99 zł.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Doskonałym zainteresowaniem cieszą się również produkty dla kobiet. Absolutnym hitem jest przecena tuszu wzmacniającego rzęsy marki Max Factor. Mowa dokładnie o MAX FACTOR Lash Revival nr 003 Extreme Black 11,5 ml, który kosztuje 35,99 zł, a jeszcze do niedawna wart był o prawie połowę więcej.

Warto się pospieszyć!

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Media nieoficjalnie: Nowe obostrzenia w Polsce możliwe od 1 grudnia
2. Pilny apel Mikołaja Roznerskiego. Od rana prosi o wsparcie: „Jeżeli jesteście w jakiś sposób w stanie pomóc”
3. „Milionerzy”: Odpadła na pierwszym pytaniu, chodziło o lód. „Emocjonalnie ją to przerosło”

Źródło: rossmann.pl

 

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl