Otyłość to niepełnosprawność, a bycie panną młodą — podstawowe prawo człowieka. To poglądy, które sprawiają, że ta niedoszła panna młoda uważa, że należy jej się od rządu ponad 50 tysięcy złotych, żeby mogła wyprawić luksusowe wesele i zapłacić za podróż poślubną do Meksyku. 

Swoją edukację zakończyła na liceum. Kiedy w wieku 19 lat kilka prób podjęcia pracy spaliło na panewce, Anna stwierdziła, że nie powinna musieć pracować. Nie mogę pracować przez moją otyłość — twierdzi, dodając, że z powodu wagi cierpi również na bóle kręgosłupa oraz depresję. Uważa jednak, że nie powinno jej to pozbawiać możliwości urządzenia wystawnego wesela. 

50 tysięcy za otyłość?

Anna Marie Burford wraz z partnerem, żyją tylko i wyłącznie z zasiłku. Od kiedy skończyła 19 lat, otrzymała od rządu w sumie ponad 500 tysięcy złotych, jej partner dostaje 700 złotych miesięcznie. Oczywiście, żyją w mieszkaniu socjalnym. Kobieta nie uważa jednak, że wsparcie, które do tej pory uzyskała, jest wystarczające. 

otyłość
facebook.com/annamarie.burford

Małżeństwo żyje wyłącznie z zasiłku. 

Jej otyłość powstrzymuje ją przed podjęciem od wielu lat jakiejkolwiek pracy, ale nie zatrzyma jej przed spełnieniem swoich marzeń. A Burford wymarzyła sobie wystawne wesele i podróż poślubną do Meksyku. Nie byłoby w tym oczywiście nic dziwnego, gdyby nie to, że panna młoda spodziewa się, że wszystkie koszty związane z tym przedsięwzięciem zostaną pokryte przez rząd.

Wielkie marzenia

To, że brakuje jej pieniędzy, nie przeszkadza Annie planować z rozmachem. Wesele miałoby odbyć się w zamku, do którego dumna panna młoda podjechałaby zaprzęgiem konnym. Sama jej imponująca suknia i buty od projektanta musiałaby kosztować całkiem sporo.

Na kobietę spłynęła fala hejtu w mediach społecznościowych, kiedy podzieliła się tymi wielkimi planami. Trochę trudno się dziwić oburzonym Brytyjczykom, w końcu poniekąd to ich pieniędzy żądała kobieta.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

otyłość
facebook.com/annamarie.burford

Kobieta swoją otyłość uważa za niepełnosprawność. 

otyłość
facebook.com/annamarie.burford

Para wciąż zbiera środki na swój wyjazd. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jeszcze tylko trzy dni i na półki trafi hit. W sobotę Lidl przeżyje oblężenie
  2. Jej małżeństwo rozpadło się dawno temu. Po latach kobieta znajduje na strychu straszną pamiątkę
  3. Zabrała chorego na autyzm synka do fryzjera. Gdy zaczął krzyczeć, obca kobieta siadła na podłodze i stało się coś niezwykłego
  4. Masz „diamentowy palec”? To może być ostrzeżenie przed śmiertelną chorobą
  5. Prokuratura zabrała się za byłą żonę Wiśniewskiego. Oskarżono ją o wyjątkowo haniebny czyn, mogą ją zamknąć na 10 lat

źródła: fabiosa.com, facebook.com/annamarie.burford

Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego