Owczarek niemiecki i mały chłopczyk zostali przyłapani. Mama weszła do pokoju, w którym przebywało duże zwierzę i jej ukochany synek. Kobieta nie wierzyła własnym oczom, wszystko nagrała.

Owczarek niemiecki to jedna z najpopularniejszych ras w Polsce. Psy cieszą się niebywałą popularnością wśród miłośników czworonogów. To, co spotkało tę kobietę, jest niesłychane. Zostawiła swojego małego synka w obecności dużego owczarka. Kobieta weszła do pokoju i nie wierzyła. Udało jej się wszystko nagrać na telefon.

Owczarek niemiecki i dziecko przyłapani

U par, które posiadają już psa, a spodziewają się dziecka, nierzadko pojawiają się pytania, czy zwierzę nie będzie zazdrosne, czy zaakceptuje niemowlę, a przede wszystkim: czy nie zrobi mu krzywdy?

Psy, którym od szczeniaka poświęcano mnóstwo uwagi i wychowywano w pojedynkę, mogą nie zrozumieć, dlaczego w nowej sytuacji zostały zepchnięte na drugi tor. W takich okolicznościach ludzie czasami decydują się oddać zwierzęta.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Częściej zdarza się jednak, że gdy pojawia się dziecko, pies instynktownie otacza je opieką i dba, aby nic mu nie zagrażało. Wówczas możemy być świadkami rodzącej się wspaniałej więzi między człowiekiem a zwierzęciem, więzi na całe życie.

Co robi owczarek niemiecki i chłopczyk?

Mama 11-miesięcznego chłopca o imieniu Leo oraz właścicielka 2-letniego psa Zeusa rasy owczarek niemiecki pewnego dnia była świadkiem czegoś niesamowitego.

Siedziała akurat w salonie, kiedy nagle zorientowała się, co się dzieje. Szybko włączyła kamerę, aby uwiecznić to na nagraniu. Teraz może się cieszyć wspaniałym wideo!

Mały chłopczyk i owczarek niemiecki zaczęli się wspólnie bawić w berka! Zeus zaczepił niemowlę i zaczął uciekać. Rozbawiony Leo szybko poraczkował za nim, ale pies już go zaskoczył z drugiej strony.

Zdezorientowany maluch zawrócił, a Zeus znowu dopadł go od tyłu. I chłopczyk, i owczarek niemiecki wyglądali na zgrany zespół, świetnie się bawili. Mama była zachwycona i szybko podzieliła się swoim słodkim wideo.

Zeus i Leo na pewno będą w przyszłości najlepszymi przyjaciółmi.

Zobacz zdjęcia i wideo: 

Mama nagrała całe zdarzenie. 

owczarek niemiecki
pixabay.com/Gribouillle

Owczarek niemiecki to jedna z najbardziej lojalnych ras.

owczarek niemiecki
fot. instagram.com/wellettas

Pies i dziecko potrafią być najlepszymi przyjaciółmi.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: kochamyzwierzaki.pl

Poprzedni artykuł„Medyczna strefa wojny” Pokazano, co naprawdę dzieje się na szpitalnych korytarzach
Następny artykułPepco wycofuje popularny produkt. Trzeba się go natychmiast pozbyć „Może stwarzać niebezpieczeństwo”
Redaktorka portalu Lelum.pl. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Miłośniczka wszelakich podróży, kuchni włoskiej, kryminałów i astronomii. W wolnych chwilach z niecierpliwością planuje kolejne wyjazdy.