Owczarek niemiecki i corgi to niesamowite połączenie. Szczeniaki przedstawicieli tych dwóch ras, po prostu zapierają dech w piersiach. Jeżeli nie widzieliście ich jeszcze do tej pory, macie sporo do nadrobienia. Z pewnością zyskają waszą aprobatę. Wszyscy miłośnicy czworonogów nie mogą oderwać od nich wzroku, sami zobaczcie. 

Krzyżówki ras psów robią się coraz bardziej popularne. Jest wiele opinii na ten temat, ciężko jednak zaprzeczyć, że wygląd zwierzaków przyciąga wiele osób pragnących wejść w posiadanie wyjątkowego psiaka. Jak wygląda owczarek niemiecki skrzyżowany z corgi? Ich szczeniaki są naprawdę piękne.

Owczarek niemiecki skrzyżowany z corgi

Połączenie tych dwóch ras jest wyjątkowo pożądane. Dlaczego? Szczeniaki corgi i owczarka niemieckiego łączą najlepsze cechy obu tych ras. Mają mnóstwo energii, lubią aktywność fizyczną, a do tego są piekielnie inteligentne. Nie trzeba chyba wspominać o tym, jak uroczo wyglądają. Te cechy sprawiają, że ludzie chętnie wchodzą w posiadanie szczeniaczków. Warto jednak wiedzieć, z czym wiąże się połączenie tych dwóch ras.

Pieski te, choć bardzo inteligentne, potrafią być naprawdę uparte. Z tego powodu należy dość szybko zacząć szkolenie – inaczej zwierzak szybko wejdzie nam na głowę. Szczeniaki tej hybrydy są też bardzo zaborcze i terytorialne. Jeżeli coś nie będzie im pasować, od razu dadzą o tym znać – mogą być dość agresywne w stosunku do innych zwierząt i ludzi, gdy poczują nawet najmniejsze zagrożenie.

Mają także tendencję do głośnego ujadania, a także destrukcyjne zapędy – od szczeniaka trzeba uczyć je, by nie wyładowywały swojej energii na meblach czy innych domowych obiektach. Szybko się nudzą, więc trzeba zapewniać im ciągłą rozrywkę.

  1. Niewidomy pies został znaleziony na śmietniku. Jego zdjęcia przed i po są niesłychane
  2. Nagrano moment, gdy pies pierwszy raz został pogłaskany. Wcześniej ręka kojarzyła mu się z bólem i cierpieniem
  3. Beagle podszedł do dziecka siedzącego na kanapie. Matka zobaczyła, co się dzieje i złapała za telefon

Krzyżówki psów rasowych – dla kogo?

Weterynarze ostrzegają przed psimi krzyżówkami, jako że łączą w sobie najsilniejsze cechy różnych ras, często tworząc intensywny miks. Nie znaczy to, że są gorsze od innych psiaków – po prostu wychowanie ich może być dość wymagające.

Owczarek niemiecki skrzyżowany z corgi to wspaniały przyjaciel, jednak zanim go przygarniemy, musimy się upewnić, że będziemy w stanie zapewnić mu wystarczająco dużo uwagi. Pieski szybko się nudzą, szybko też czują się samotne. Jako że są bardzo inteligentne, potrzebują ciągłej stymulacji – uczenie ich sztuczek, czy długie, długie spacery zdziałają w ich przypadku cuda. Należy też pamiętać, że potrzeba im wiele fizycznego wysiłku. Jeśli spełnimy te warunki, te piękne psiaki będą najlepszymi przyjaciółmi rodziny!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

owczarek niemiecki corgi
fot. instagram.com/lola_our_gsd/mishingqueen/

Owczarek niemiecki skrzyżowany z corgi? Muszą być przepiękne!

owczarek niemiecki
instagram.com/victoriaprivetteyoga/

Pieski mają nieskończone pokłady energii.

owczarek niemiecki
instagram.com/bearbear0326/

Uwielbiają się bawić i są bardzo przywiązane do swoich właścicieli.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Na zdjęciu ukryła się mała sowa. Rekordzista potrafi znaleźć ją w 7 sekund, a ty?
  2. Apel policji do właścicieli psów. Każdy powinien go przeczytać
  3. Ukryta kamera nagrała, co weterynarz robi kotu, gdy nikt nie patrzy. Nie do wiary
  4. Pies nagle położył się na niemowlę. Niewiarygodne, co stało się potem, wszystko zostało nagrane
  5. Czy zgadzasz się, że sprzedaż zwierząt w sklepach zoologicznych powinna zostać zakazana?
  6. Dziecko wyciągnęło rączkę do owczarka. Rodzice wszystko nagrali

źródło: animalso.com, doggypedia.org

  

Poprzedni artykułJoanna Przetakiewicz wspomina Jana Kulczyka. Pierwszy raz zdradziła powód rozpadu ich związku
Następny artykułMałgorzata Rozenek zdradziła, na kogo oddała głos. Jej fani nie mogli uwierzyć, wybuchła gigantyczna dyskusja
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.