Owczarek niemiecki pierwszy raz zobaczył małego szczeniaka swojej rasy. Psiak kompletnie nie wiedział jak się zachować, ale szybko odnajduje się w nowej sytuacji! Jego reakcja jest niezwykła. Właściciel psa postanowił wszystko nagrać.

Młodszy owczarek niemiecki od razu poddaje się urokowi starszego kolegi! Reakcja małej suczki jest zaskakująca. Podszedł w końcu do niej o wiele większy pies, mogłaby więc zareagować zupełnie inaczej!

Owczarek niemiecki i jego niezwykła reakcja

Psy tej samej rasy spotkały się i od razu narodziła się między nimi więź. Kłopot w tym, że nie bardzo wiedziały jak na siebie zareagować. Dorosły owczarek po raz pierwszy widział tak małego szczeniaka. Szczeniak to 3-miesięczna suczka, która jak na tę rasę przystało, jest już całkiem spora. Ale nie w porównaniu ze swoim dorosłym kolegą. Reakcja tych dwojga na swój widok jest przeurocza.

Oboje po chwili wątpliwości postanawiają się ze sobą pobawić. Sprawa nie okazuje się jednak być zbyt łatwa. Różnice w wielkości zdecydowanie im przeszkadzają. Mały szczeniak co chwilę przewraca się na ziemię, w radości wierzgając łapami, a starszy udaje, że nie może go złapać. Ten widok jest przeuroczy! Filmik ma ponad milion wyświetleń na YouTube.

  1. Golden retriever orientuje się, że jego właściciele płaczą. Próbuje ich pocieszyć z całych sił
  2. Psy pomogą w wykrywaniu koronawirusa? Ważne informacje
  3. Włączyli kamerę w nocy. Zobaczyli, jak ich koty podbiegają do okna w kuchni i dzieje się niewyobrażalna rzecz

Owczarek niemiecki – inteligentna rasa

Owczarek niemiecki to rasa, która wymaga dużej sporej uwagi. To charakterne i uparte zwierzęta. Bardzo inteligentne, uwielbiają wysiłek umysłowy, dlatego mając owczarka, musimy zadbać koniecznie o to, by miał kilka zabawek, które pobudzą go do myślenia. Te psy potrzebują też wybiegania, by pozbyć się nadmiaru energii, której nigdy im nie brakuje. Wprowadzając do swojej rodziny tę rasę, musimy wiedzieć, że to psy bardzo wymagające. Ich wychowanie powinno być naszym priorytetem, bo bez niego owczarek może się czuć za bardzo bezkarny, co spowoduje, że będzie wyjątkowo niegrzeczny.

Owczarek niemiecki to pies o wielkim sercu. Za swoją rodzinę, a w jego rozumieniu, stado skoczyłby w ogień. Te psy nie są zazwyczaj zazdrosne, jednak jeśli chcemy mieć jeszcze jakieś zwierzaki w domu, warto pozwolić psiakowi oswoić się z nową sytuacją i udowodnić mu, że nie poszedł w odstawkę i jest cały czas ważny.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

owczarek niemiecki
fot. youtube.com/ Maciej Graczyk

Psiaki bardzo się polubiły. 

owczarek niemiecki
fot. pixabay.com

Owczarki niemieckie są bardzo różne. Wszystko zależy od ich wychowania. Dlatego jedne potrafią być bardzo łagodne i delikatne inne bardzo agresywne.

Radość dorosłego owczarka na widok szczeniaka była ogromna.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pies wiele dni czekał pod drzwiami szpitala na powrót swojego pana. Gdy w końcu otworzyły się drzwi, stała niesamowita rzecz
  2. Psy zadzwoniły 16 razy na policję. Miały ważny powód
  3. Mops skrzyżowany z husky. Ich szczenięta są przedziwne i jak żadne inne przykuwają wzrok
  4. Szczeniak mówi dobranoc. Dostanie serduszko?
  5. Na zdjęciu wśród owiec ukrył się pies. Tylko 5% osób radzi sobie z zagadką i odnajduje zwierzę
Poprzedni artykułByłeś szczepiony w dzieciństwie? Jest szansa, że to cię uratuje przed koronawirusem
Następny artykułNie żyje była żona Jacka Rozenka. Opublikowano jej ostatnie słowa, poruszają do głębi
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.