Owczarek niemiecki pierwszy raz zobaczył małego szczeniaka swojej rasy. Psiak kompletnie nie wiedział jak się zachować, ale szybko odnajduje się w nowej sytuacji! Jego reakcja jest niezwykła. Właściciel psa postanowił wszystko nagrać.

Młodszy owczarek niemiecki od razu poddaje się urokowi starszego kolegi! Reakcja małej suczki jest zaskakująca. Podszedł w końcu do niej o wiele większy pies, mogłaby więc zareagować zupełnie inaczej!

Owczarek niemiecki i jego niezwykła reakcja

Psy tej samej rasy spotkały się i od razu narodziła się między nimi więź. Kłopot w tym, że nie bardzo wiedziały jak na siebie zareagować. Dorosły owczarek po raz pierwszy widział tak małego szczeniaka. Szczeniak to 3-miesięczna suczka, która jak na tę rasę przystało, jest już całkiem spora. Ale nie w porównaniu ze swoim dorosłym kolegą. Reakcja tych dwojga na swój widok jest przeurocza.

Oboje po chwili wątpliwości postanawiają się ze sobą pobawić. Sprawa nie okazuje się jednak być zbyt łatwa. Różnice w wielkości zdecydowanie im przeszkadzają. Mały szczeniak co chwilę przewraca się na ziemię, w radości wierzgając łapami, a starszy udaje, że nie może go złapać. Ten widok jest przeuroczy! Filmik ma ponad milion wyświetleń na YouTube.

  1. Nie żyje uwielbiany wokalista. Syn przekazał druzgocącą wiadomość: ”Odszedł na spotkanie ze stwórcą dziś rano”
  2. Słowa Katarzyny Cichopek w „Pytanie na śniadanie” oburzyły wielu widzów. Wreszcie przerwała milczenie
  3. Skandal w „M jak miłość”, widzowie wściekli. Rafał Mroczek stanowczo zabiera głos: ”nie chcę”

Owczarek niemiecki – inteligentna rasa

Owczarek niemiecki to rasa, która wymaga dużej sporej uwagi. To charakterne i uparte zwierzęta. Bardzo inteligentne, uwielbiają wysiłek umysłowy, dlatego mając owczarka, musimy zadbać koniecznie o to, by miał kilka zabawek, które pobudzą go do myślenia. Te psy potrzebują też wybiegania, by pozbyć się nadmiaru energii, której nigdy im nie brakuje. Wprowadzając do swojej rodziny tę rasę, musimy wiedzieć, że to psy bardzo wymagające. Ich wychowanie powinno być naszym priorytetem, bo bez niego owczarek może się czuć za bardzo bezkarny, co spowoduje, że będzie wyjątkowo niegrzeczny.

Owczarek niemiecki to pies o wielkim sercu. Za swoją rodzinę, a w jego rozumieniu, stado skoczyłby w ogień. Te psy nie są zazwyczaj zazdrosne, jednak jeśli chcemy mieć jeszcze jakieś zwierzaki w domu, warto pozwolić psiakowi oswoić się z nową sytuacją i udowodnić mu, że nie poszedł w odstawkę i jest cały czas ważny.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

owczarek niemiecki
fot. youtube.com/ Maciej Graczyk

Psiaki bardzo się polubiły. 

owczarek niemiecki
fot. pixabay.com

Owczarki niemieckie są bardzo różne. Wszystko zależy od ich wychowania. Dlatego jedne potrafią być bardzo łagodne i delikatne inne bardzo agresywne.

Radość dorosłego owczarka na widok szczeniaka była ogromna.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie żyje legendarna aktorka i piosenkarka. Wielu Polaków pogrążonych w smutku
  2. Jedno z najpopularniejszych turystycznych miast ogniskiem koronawirusa. Porażające wieści za granicy
  3. Stażysta ginekologii ma już dość, wystarczył tylko miesiąc „Nie wytrzymam dłużej, po ostatniej pacjentce miałem ochotę uciec”
  4. Z ostatniej chwili: Tragiczna śmierć w dniu urodzin. Polacy pogrążeniu w smutku i żalu, wszyscy żegnają cudowną osobę
  5. Kobieta nie żyje. Ciało bydgoszczanki odnaleziono na balkonie, osierociła 5 dzieci
  6. Andrzej Piaseczny pochwalił się niewiarygodnym, luksusowym apartamentem. Wnętrze kuchni rozkłada na łopatki, jest zdjęcie

 

Poprzedni artykułJamnik zaopiekował się sparaliżowanym kotem. Ich historia jest jak z bajki Disneya
Następny artykułPamiętacie piękną Esmeraldę? Niestety, smutny los dotknął odtwórczynię głównej roli
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.