Owczarek niemiecki przeżył prawdziwy koszmar. Suczka cudem została uratowana, po tym jak bestialsko potraktowali ją jej właściciele. 

Niestety, o przemocy wobec zwierząt słyszy się coraz częściej. Czemu ludzie dopuszczają się tak okropnych czynów wobec zupełnie bezbronnych istot? Tego nie dowiemy się nigdy. Niestety o tym, że właściciel, który do tej pory był twoim najlepszym przyjacielem, może okazać się potworem, przekonała się na własnej skórze Bella — owczarek niemiecki z Nottingham.

Owczarek niemiecki znaleziony w rzece

Do okropnego aktu przemocy doszło zaledwie kilka dni temu. 6 stycznia w środkowej Anglii, nad rzeką Trent, jeden z przechodniów zobaczył niepokojący widok. W wodzie o własne życie desperacko walczył owczarek niemiecki. Dzielna kobieta rzuciła się psu na ratunek, wyciągnęła bezbronne zwierze z wody i wezwała odpowiednie służby. Jednak istnieje jeszcze pewien bardzo ważny szczegół, który tak bardzo wstrząsnął ludźmi.

Potwór w ludzkiej skórze

Jak można się domyślić, Bella nie znalazła się w rzece z własnej woli. Do szyi psa przywiązano ciężki kamień, po czym wrzucono go do wody. Nie ma wątpliwości, że ten okropny akt był próbą zamordowania psa. Owczarek cudem wyszedł z tego cało, i gdyby nie pomoc człowieka, pies nie miałby szans w walce o swoje życie. Pies został przewieziony do lekarza i objęty odpowiednią opieką. 

Odnaleziono też okrutnych właścicieli. Wszystko dzięki mikrochipowi, który posiadał pies. Jak donosi Euro Weekly News policja zatrzymała 31-letnią kobietę oraz 32-letniego mężczyznę, którym zostały przedstawione zarzuty dopuszczenia się przestępstwa szczególnego okrucieństwa wobec zwierząt. Służby wciąż czekają na dodatkowe informacje. Co z Bellą? Jak informują lekarze, owczarek niemiecki jest bardzo osłabiony jednak widać, że z dnia na dzień ma się lepiej. Coraz przyjmuje pokarm oraz wodę. 

Mamy nadzieję, że pies jak najszybciej wróci do zdrowia oraz znajdzie nowy dom, a ludzie, którzy odpowiadają za zbrodnię zostaną odpowiednio ukarani. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 

owczarek niemiecki
facebook.com

Owczarek niemiecki cudem uniknął śmierci.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Do zespołu hospicjum dla dzieci dołączyła nowa terapeutka. Podopieczni od razu ją pokochali
  2. Sąsiedzi bali się tego owczarka niemieckiego. Pewnego dnia jego właściciel uchwycił jego spotkanie z listonoszem
  3. Kotek kradnie skarpetki ze stópek dziecka. Potem ucieka z „łupem”
  4. Golden retriever wrócił ze spaceru… z koalą na plecach. Uratował jej życie
  5. Podczas porodu rottweilera wszyscy przecierali oczy. Nie spodziewali się, że nowo narodzone szczeniaki przyjdą na świat w takiej liczbie
Poprzedni artykułDom spokojnej starości z zewnątrz wygląda zwyczajnie. W środku dzieją się cuda
Następny artykułCórka wróciła z czymś dziwnym we włosach. Gdy matka odgarnęła jej pasma, aż odskoczyła
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.