Owczarek niemiecki stanął w obronie dziecka, do którego chciał podejść obcy mężczyzna. Pies wykazał się nadzwyczajną czujnością, na jego reakcję nie trzeba było długo czekać. To urodzony obrońca. 
 
Psy to najlepsi przyjaciele człowieka i wierni, życiowi kompani, którzy potrafią wyczuć niebezpieczeństwo i stanąć w obronie swojego właściciela. Wyszkolony owczarek niemiecki pokazał, że nie ma z nim żartów i bezpieczeństwo jego małej pani jest dla niego najważniejsze. 
 
Wyszkolony owczarek niemiecki
 
Wyszkolony owczarek niemiecki to nie tylko wspaniały obrońca i opiekun, ale również idealny rodzinny pies. Protection Dogs Plus ze Stanów Zjednoczonych, to organizacja, która zajmuje się tresurą psów, a dokładniej owczarków niemieckich oraz belgijskich. Ich szkolenia, sprawiają, że każdy opiekun czworonoga będzie czuł się bezpieczny. Wystarczy tylko spojrzeć, jak zwierzak broni 5-letniej dziewczynki
 
Psy, dzięki swojej niezwykłej intuicji, potrafią wyczuć niebezpieczeństwo na kilometr i odszyfrować nasze ukryte zamiary. Jeżeli tylko poddamy je specjalnej tresurze, sprawimy, że ich zmysł jeszcze bardziej się wyostrzy, ale bez obaw, nie oznacza to, że przestaną być naszymi kochanymi pupilami, wciąż skorymi do zabawy. 
  1. Koty i mity na ich temat. 7 najczęściej powielanych mitów
  2. Mogłeś zostać oszukany podczas zakupów. Krytyczne wyniki kontroli, wszystko wyszło na jaw
  3. Golden retriever oglądał bajkę. Zobaczył smutną scenę i zareagował zupełnie jak człowiek, niesamowite

Pies obronił dziecko

Pies obronił dziecko, a jego wyjątkowe zachowanie zostało uwiecznione na filmiku, który ma już ponad 5 milionów wyświetleń. Owczarek niemiecki zaimponował internautom na tyle, że nagranie z jego udziałem zostało udostępnione już 150 tysięcy razy. 

Na wideo widać jak zwierzę wykonuje polecenia zaledwie 5-letniej dziewczynki, osłania ją własnym ciałem, a następnie rzuca się na mężczyznę, który próbuje zrobić dziecku krzywdę. Taki psi przyjaciel to prawdziwy skarb. Posłuszny, lojalny a do tego niezwykle odważny. 

ZOBACZ FILM:

 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Owczarek niemiecki, który wabi się Arko, stanął w obronie 5-letniej dziewczynki. Organizacja Protection Dogs Plus, która zajmuje się szkoleniem psów, postanowiła opublikować zorganizowaną przez nich prowokację na Facebooku. Wideo wywarło ogromne wrażenie na użytkownikach portalu, którzy chętnie udostępniali sobie film.

ZOBACZ TEŻ:

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.