Lelum.pl

fot. screenYoutube

Owczarek zorientował się, że jedzie do weterynarza. Wideo z auta to komedia

15 Grudnia 2019

Autor tekstu:

Redakcja Lelum

Owczarek niemiecki w ostatniej chwili zorientował się, że jedzie do znienawidzonego weterynarza. Wideo z auta to kompletna komedia. Internauci są zachwyceni, reakcją psiaka na tę okropną podróż.

Owczarek niemiecki w ostatniej chwili zorientował się, że jedzie do znienawidzonego weterynarza. Wideo z auta to kompletna komedia. Internauci są zachwyceni, reakcją psiaka na tę okropną podróż.

Wizyta u weterynarza, nie zawsze należy do przyjemnych. Ten owczarek uważa tak samo, kiedy zorientował się, że jedzie do weterynarza, zaczęła się kompletna komedia. Nagranie rozbawi was do łez.

Owczarek niemiecki zorientował się, że jedzie do weterynarza

Każdy właściciel psa wie, że wizyta u weterynarza nie zawsze jest prostą czynnością, szczególnie u psów, które panikują na samą myśl wejścia do samochodu, ponieważ już to kojarzy im się bólem, cierpieniem i zastrzykami.

owczarek

Ten owczarek niemiecki również należał do grupy psów, która nie przepada za wizytami w klinice weterynaryjnej. Jego rodzina jednak musiała zabrać go na szczepienie. Choć początkowo sytuacja wyglądała dość prosto, już po chwili

Wideo z auta to komedia

Początkowo podróż mijała rodzinie dość miło i spokojnie. Nieświadomy owczarek odpoczywał sobie na tylnym siedzeniu, jednak gdy tylko dojechali pod drzwi weterynarza, rozpoczęła się kompletna panika.

Owczarek zrozumiał, gdzie się znajduje i co zaraz go spotka. Momentalnie zaczął panikować. Kręcił się po samochodzie, piszczał, skomlał, wyglądał na bardzo wystraszonego. Jego właściciele byli sytuacją rozbawieni.

„To wielki, duży owczarek. Niczego się nie boi”

Jego właścicielka zażartowała, że owczarek powinien być duży, odważny i nieustraszony, a jednak boi się prostej wizyty u weterynarza. Internauci są rozbawieni do łez. Jeden z nich napisał: „Ten moment, kiedy rodzice obiecali się wycieczkę do Disneylandu, a Ty kończysz u dentysty”.

Dlaczego pies tak zareagował? Wiele psiaków kojarzy przejażdżki samochodem właśnie z wizytą u weterynarza , która przynosi im ból i cierpienie. My, opiekunowie wiemy, że jest to ważne, aby odwiedzać lekarza, jednak psiaki już nie koniecznie. Jeśli wasz pies bardzo nie lubi podróży samochodem, zadajcie sobie jedno ważne pytanie – .

Często jest tak, że nasz psiak przebywa w pojeździe wyłącznie, wtedy kiedy jedziemy do weterynarza, więc każda podróż kojarzy mu się z odwiedzeniem tego strasznego miejsca, aby tego uniknąć, powinniśmy od najmłodszych lat przyzwyczajać psa do samochodu i unikać podróży wyłącznie do weterynarza, ale także w inne, ciekawe dla psa, miejsca.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

owczarek

ZOBACZ TEŻ:

Tagi:

Podobne artykuły

Zwierzęta

Ogromne niebezpieczeństwo zbliża się do Polski? Policja apeluje: „może być niebezpieczne dla społeczeństwa”
Czytaj więcej >

Zwierzęta

Widzisz kota na zdjęciu? 4 obrazki podbijają sieć, ludzie głowią się nad odpowiedzią
Czytaj więcej >

Zwierzęta

Znajdziesz kota na zdjęciu? 95% osób nawet nie podejmuje się zadania
Czytaj więcej >

Zwierzęta

Na zdjęciu ukryty jest kot. Aż 90% osób nie jest w stanie go znaleźć w mniej niż 30 sekund
Czytaj więcej >

Zwierzęta

Na zdjęciu znajduje się pies. 98% osób poddaje się po 10 minutach szukania
Czytaj więcej >

Zwierzęta

Na zdjęciu wśród owiec ukrył się pies. Tylko 5% osób radzi sobie z zagadką i odnajduje zwierzę
Czytaj więcej >
Redakcja Lelum

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]