Owczarek niemiecki znowu był bardzo głodny, dlatego postanowił powiadomić o tym swojego właściciela. Pies w przezabawny sposób wskazuje na pustą miskę i domaga się jej wypełnienia. Wideo podbija internet.

Owczarek niemiecki był głodny. Postanowił więc poprosić swojego właściciela o jedzenie. Zrobił to w tak zabawny sposób, że jego pan postanowił to nagrać.

Owczarek niemiecki prosi o jedzenie

Owczarki są słynne ze swojej inteligencji i bystrości. Pies, który był głodny, dobrze wiedział, w jaki sposób powiedzieć o tym swojemu panu. Uderzając łapą w metalową miskę, wskazywał, jaki ma kłopot. Mina owczarka przy tym była zacięta i zdecydowana. Pies oczekiwał posiłku, mimo że niedawno jadł.

Właściciel prowokował psa do kolejnych zachowań, pytając go, czego właściwie żąda. Pies nieprzerwanie wskazywał na miskę lub szafkę, w której znajdowało się jedzenie. Jaśniej nie mógł się wypowiedzieć. Mina psa i jego wytrwałość w wyrażeniu, na co ma ochotę, są bezcenne. Wideo z nagraniem rozbawiło wielu internautów. Filmik ma ponad 6 milionów wyświetleń.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

  1. Zabrała psa do weterynarza. Jego reakcja rozkłada na łopatki, komiczne nagranie
  2. Szczęśliwy finał dla jednej z suczek z Radys. Znalazła kochający dom, choć adopcja była wymagająca
  3. Sportowiec zabronił buldogowi jeść mięso. Kiedy temat poruszono na wizji, porażające szczegóły wyszły na światło dzienne

Najinteligentniejsze psy

Owczarki niemieckie mają prawdziwych fanów swojej rasy. Ich inteligencja, spryt i charakter to obszar, którym zajmuje się wielu behawiorystów. Ten pies z uwagi na swoje niezwykłe usposobienie jest kojarzony z bardzo odpowiedzialnymi rolami. Owczarki współpracują z funkcjonariuszami różnych służb mundurowych. To najwierniejsze psy, pełne pokory i zacięcia do osiągania celów.

Owczarek cały czas potrzebuje stymulacji umysłowej i fizycznej. Te psy mają naprawdę silny charakter, dlatego nie wolno pozostawiać ich samym sobie. Niewychowany owczarek niemiecki potrafi być bardzo niegrzeczny. Ofiarujmy mu swoje serce, zainteresowanie i czas a ten psiak odwzajemni się nam niebywałą miłością, wiernością i obronnością. Owczarki wskoczą w ogień za swoją rodzinę. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

owczarek niemiecki
youtube.com/ Pomegranate Sunshine

Owczarek uparcie wskazuje na miskę, by pokazać swojemu właścicielowi, że jest głodny.

Śmieszny pies podbił serca internautów. Wideo obejrzało już ponad 6 milionów internautów. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ciężko uwierzyć, ale w kuchni jest kot. Tylko najbystrzejsze osoby są w stanie go wypatrzeć
  2. Chihuahua i beagle mają małe szczeniaki. Ich pyszczki są super słodkie
  3. Zaspany kotek i jego opiekun piesek mówią wszystkim dobranoc. Śpijcie dobrze
  4. Ile kotów widzisz na obrazku? Poprawną odpowiedź podaje tylko 2% osób, test tylko dla spostrzegawczych
  5. Mały kotek jeszcze nie ma imienia. Jakie do niego pasuje?
  6. Pies przeżywał cierpienia, jego właścicielki nie chciały zabrać go do weterynarza przez 10 lat. Porażająca historia

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl