Owczarek niemiecki zadziwił wszystkich internautów. Okazało się, że to mądre zwierzę potrafi korzystać z toalety. Nagranie, które udostępnił jego właściciel, jest prawdziwym hitem.

Psy są tak mądrymi zwierzętami, że potrafią nauczyć się niemal wszystkiego. Okazało się, że trudności nie sprawia im, także korzystanie z ludzkiej toalety. Zobaczcie, do czego zdolny jest ten owczarek niemiecki.

Owczarek niemiecki potrafi korzystać z toalety

Owczarek niemiecki o imieniu Baron jest bardzo bystrym stworzeniem. Nie dość, że potrafi wykonać nawet najtrudniejsze sztuczki, to jeszcze nauczył się korzystać z toalety dla ludzi.

Właściciele do tej pory nie mogą uwierzyć w to, do czego zdolny jest ich pupil. Swoimi obserwacjami postanowili podzielić się z internautami. Mężczyzna nagrał filmik, na którym widać, jak owczarek niemiecki załatwia swoje potrzeby na toalecie. Okazuje się, że po zakończeniu czynności, piesek potrafi nawet spuścić po sobie wodę.

Owczarek niemiecki zyskał wielu fanów w internecie. Filmik, na którym załatwia swoje potrzeby, jest prawdziwym hitem. Internauci uważają, że zwierzątko jest nie tylko urocze, ale też bardzo mądre. Nie każdy pies nauczyłby się tak trudnej dla czworonoga czynności.

Co wiemy o psach rasy owczarek niemiecki?

Te psy są najbardziej popularną rasą użytkową na świecie. Cechuje je nie tylko ogromna inteligencja, ale także ich przyjazne usposobienie. Doskonale nadają się, także do życia z rodziną, a nawet dziećmi.

Trzeba przyznać, że wiele psów rasy owczarek niemiecki potrafi poradzić sobie z różnorodnymi celami, a nawet zadaniami. Niektóre wykorzystywane są jako psy policyjne lub stróżujące. Wszystko za sprawą tego, że są nie tylko odważne i wytrwałe, ale też godne zaufania. Ich inteligencja na takim poziomie, że z łatwością przyswajają wszelkie nowe umiejętności. Nie straszne są im też nowe wyzwania.

Doskonałym przykładem na to jest Baron, czyli owczarek niemiecki, który nauczył się korzystać z toalety przeznaczonej dla człowieka. Trzeba przyznać, że ta umiejętność w jego wykonaniu naprawdę szokuje.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

owczarek niemiecki
youtube.com, Baron The German Shepherd

Owczarek niemiecki podszedł do toalety i pyszczkiem poruszył deską.

owczarek niemiecki
youtube.com, Baron The German Shepherd

Następnie w dokładnie taki sam sposób jak człowiek, skorzystał z niej.

owczarek niemiecki
youtube.com, Baron The German Shepherd

Po skorzystaniu z toalety, od razu nacisnął spłuczkę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Twój pupil przykłada głowę do ściany? Natychmiast zabierz go do weterynarza
  2. Ukryta kamera uchwyciła niecodzienne zdarzenie. Kot został zaatakowany przez 6 psów i wygrał
  3. Mężczyzna chciał skrzywdzić dwie dziewczynki. Nie miał szans z pitbullem, który szybko zareagował
  4. Kotka urodziła 11 kociąt. Weterynarz zbadał ją i dokonał niezwykłego odkrycia
  5. 6 największych ras kotów na świecie. Numer 3 przebija wszelkie granice

źródło: kochamyzwierzaki.pl, zooplus.pl

Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.