Owczarek niemiecki miał zostać wymieniony na mniejszego psa, najlepiej rasy chihuahua. Ogłoszenie takie jakiś czas temu trafiło do sieci i wywołało istne poruszenie. Komentujący nie zostawili na ogłoszeniodawcy suchej nitki, a lawina komentarzy wydawała się nie mieć końca. Spotkaliście się kiedyś ze stwierdzeniem, że pies to nie zabawka? Ten mężczyzna najwidoczniej o tym zapomniał.

Nie od dziś wiadomo, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Oprócz wypełnienia pustki w mieszkaniu przynosi domownikom niesamowitą radość i w jednej chwili może stać się pełnoprawnym członkiem naszej rodziny. Jest wierny, oddany, a dla swojego właściciela jest w stanie zrobić dosłownie wszystko. Problemy zaczynają się, kiedy zwierzak zbyt szybko się znudzi. Wówczas najprostszym sposobem niektórym wydaje się… sprzedaż lub wymiana na innego czworonoga.

Owczarek niemiecki miał zostać zamieniony 

Jeden z użytkowników znanego portalu ogłoszeniowego olx.pl wywołał w sieci prawdziwą burzę. Internauci, którzy natrafili na jego wpis, nie potrafili przejść obok niego obojętnie. Aż trudno w to uwierzyć, ale mężczyzna chciał wymienić swojego owczarka niemieckiego, na niego innego mniejszego czworonoga. Idealnie byłoby, gdyby była to chihuahua.

-Witam. Zamienię psa rasy owczarek niemiecki. Ma 7 miesięcy, posiada metrykę FCI, czip oraz książeczkę zdrowia. Ma tatuaż wbity w uchu. Zamienię na inną rasę. Rozważę każdą propozycję, ale najbardziej interesuje mnie chihuahua […– napisał w ogłoszeniu.

Jak sam przyznaje, zwierzak jest piękny, zdrowy, a jego budowa jest bez zastrzeżeń.

Pies to nie zabawka 

Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna, który zamieścił w sieci ogłoszenie, zapomniał o tym fakcie. Całe szczęście, internauci w mgnieniu oka mu o tym przypomnieli, a komentarze oceniające jego skandaliczne zachowanie ciągnęły się w nieskończoność.

-To jakiś żart? Obawiam się, że nie zasługujesz nawet na pluszową zabawkę – napisała jedna z kobiet.

-Ludzie litości. Zwierzę to nie zabawka! Masz rację, oddaj go, bo zdecydowanie na niego nie zasługujesz- dodała kolejna.

-Następnym razem ktoś powinien postąpić z tobą w identyczny sposób – wspomniał mężczyzna.

-Niektórzy ludzie nigdy nie powinni zostać właścicielami zwierząt – spuentowała ostatnia z oburzonych internautek.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Owczarek niemiecki
olx.pl

Owczarek niemiecki miał zostać wymieniony na innego czworonoga. 

Owczarek niemiecki
olx.pl

Pies jest piękny, zdrowa a jego budowa jest bez zastrzeżeń. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mężczyzna myślał, że znalazł kamień. Podniósł go, a prawda okazała się zupełnie inna
  2. Właściciele uznali go za najbrzydszego psa na świecie i porzucili. Zwierzę przetrwało i dziś ma niewiarygodne życie
  3. 10 kotów przyłapanych w bardzo dziwnych sytuacjach. Numer 8 wprawi was w osłupienie
  4. Uratowała cierpiącego pitbulla. Później wydarzyła się najbardziej niespodziewana rzecz, na którą nie była gotowa
Poprzedni artykułByły mąż Meghan Markle został o nią zapytany. Nie chce o niej słyszeć, jego reakcja mówi wszystko
Następny artykułSamotnie adoptował dziewczynkę z zespołem Downa. Miała zaledwie 13 dni, gdy została jego córeczką
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.