Owczarek niemiecki postanowił nieco bliżej poznać się ze.. szczurem. Reakcja czworonoga, kiedy zbliża się do zupełnie nieznajomego gryzonia, jest wprost niewiarygodna. Naprawdę ciężko uwierzyć w to, co dzieje się dalej. Nic dziwnego, że nagranie dokumentujące poczynania psa wywołało w sieci tak ogromne zainteresowanie i odzew Internautów. Tego nikt nie mógłby się spodziewać.

Owczarki niemieckie to jedna z tych ras psiaków, które w Polsce cieszą się największą popularnością. Ich łagodne usposobienie, chęć do zabaw i zamiłowanie do przebywania na świeżym powietrzu przyczynia się do tego, że decydują się na nich zarówno rodziny wielodzietne, jak i aktywni i niezależni single. Oprócz tego czworonogi te są niebywale inteligentne i rezolutne. Ten futrzak jest najlepszym dowodem potwierdzającym słuszność tych słów.

Owczarek niemiecki zbliżył się do szczura 

Nagranie z owczarkiem niemieckim w roli głównej od momentu, gdy tylko trafiło do sieci, stało się wirusowe. Zawrotna liczba ponad 200 tysięcy odtworzeń jest najlepszym dowodem potwierdzającym prawdziwość tych słów. Internauci, którzy natrafili na filmik, nie zamierzali kryć swojego zdziwienia, patrząc na poczynania czworonoga. 

Zastanawiałaś się kiedykolwiek czy owczarki niemiecki są mądre? Reakcja tego psiaka wyraża więcej niż tysiąc słów. Nie ulega wątpliwości, ze zdecydowana większość naszych czworonożnych przyjaciół zrobiłaby wszystko, aby raz na zawsze pozbyć się niechcianego intruza. W tym przypadku było zupełnie inaczej. 

Zwierzak skradł serca Internautów 

Nietypowe podejście psiaka w stosunku do nowo poznanego przyjaciela spotkało się z ogromnym odzewem Internautów. Mimo że początkowo podchodził do niego z pewną dozą niepewności, dość szybko udało im się znaleźć nić porozumienia.

Owczarek niemiecki, co prawda, nieustannie go zaczepia, drażni i delikatnie odgryza… jednak oczywiste jest, że nie zamierza zrobić mu krzywdy. Delikatność i wyczucie tego psa jest naprawdę imponujące. Mimo ogromnego zainteresowania nie robi nic, co mogłoby wzbudzić niepokój właściciela. Domownicy mogą być z niego naprawdę dumni. 

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pies przyniósł rodzinie dziwne, osłabione zwierzę. Nie mieli pojęcia, co znalazło się w ich domu
  2. Pies długo wąchał dziwną rzecz. Kiedy właścicielka podeszła bliżej, zaniemówiła
  3. Kot wyglądający jak pierzasta chmurka. Jest tak puszysty, że nie można oderwać wzroku
Poprzedni artykułZapytała mamę o biologicznego ojca. W odpowiedzi dostała pudełko i poznała straszą prawdę
Następny artykułOgłoszenie o pracę wywołało prawdziwą burzę. Wymagania ciągną się w nieskończoność, a pensja? Głodowa
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.