Owczarek niemiecki zawsze odbiegał wyglądem od innych przedstawicieli swojego gatunku. To było pokłosiem niefortunnej sytuacji w jego dzieciństwie, kiedy to piesek został zaatakowany przez swoją matkę. Wiele osób było przekonane, że nigdy nie uda mu się znaleźć kochającego domu. 

Niestety, wiele osób wciąż ma problem z tym, żeby zaakceptować psa, jeśli zwierzę nie jest idealne, takie jak sobie wy marzyliśmy. Wiele osób odrzuca te zwierzęta, które kochają je całymi swoimi sercami, które niczego bardziej nie pragną niż ciepła domu, tylko dlatego, że wyglądają albo zachowują się nietypowo. Ten owczarek niemiecki jest właśnie taki — nietypowy. 

Owczarek niemiecki został na zawsze zdeformowany

Nie wiadomo dokładnie, jak to się wydarzyło, ale na zawsze odmieniło los psa. Kiedy owczarek niemiecki był tylko małym szczeniaczkiem, został zaatakowany przez swoją matkę. To sprawiło, że czaszka psa na zawsze została zdeformowana, nie dało się już tego naprawić. Zwierzę nie widzi też na jedno oko.

Doszło do tego w schronisku, w którym owczarek niemiecki się urodził. Jego pracownicy byli przekonani, że ze znalezieniem domu dla psa będzie spory problem. Wiedzieli doskonale, że tak była w przypadku zwierząt, które mają jakiś fizyczny defekt, szczególnie tak bardzo widoczny. 

Miłość od pierwszego wejrzenia

Niestety na początku wszystko wyglądało, jakby ich podejrzenia miały zacząć się spełniać. Pierwszy właściciel, który adoptował psa, bardzo szybko oddał go do schroniska, twierdząc, że zwierzę jest zbyt energiczne. Na całe szczęście, w końcu los uśmiechnąć się do pieska.

Kiedy młoda para zobaczyła zdjęcia owczarka na stronie schroniska, od razu wiedzieli, że muszą adoptować to zwierzę. Jak się okazało, mieli rację. Kiedy wrócili do domu z psem, natychmiast poczuli się, jakby ten zawsze był członkiem ich rodziny

ZOBACZ ZDJĘCIA:

owczarek niemiecki
facebook.com/oldmacdonaldkennels

Owczarek został zaatakowany przez matkę, gdy był szczeniakiem. 

owczarek niemiecki
facebook.com/oldmacdonaldkennels

Opiekunowie obawiali się, że nie znajdzie dla siebie domu. 

owczarek niemiecki
facebook.com/oldmacdonaldkennels

Na szczęście znalazła się ta para, która z chęcią go przygarnęła. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Chłopiec stracił ukochanego kota. Los sprawił mu najlepszą niespodziankę pod słońcem
  2. Mężczyzna znęcał się nad bezbronnym, chorym kangurem. Znajomi śmiali się i wszystko nagrywali
  3. Usłyszał szczekanie psa. Po chwili wybiegł na dwór i zaczął wszystko nagrywać
  4. Wśród psów ukryła się panda. Zagadka tylko dla wytrwałych, jest wyjątkowo podstępna

źródła: fakt.pl

Poprzedni artykułDostała list. Wypadła z niego kartka z pogróżkami i żrący proszek, została ranna
Następny artykułMasz plamki na paznokciach? Musisz udać się do lekarza, to sygnał poważnej choroby
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego