Owczarek niemiecki przekonany był, że jego psi przyjaciel nie żyje. Właściciele czworonogów nagrali niebywałą reakcję psiaka i podzielili się nią w sieci. Filmik w mgnieniu oka stał się wirusowy, a komentarze wyrażające wzruszenie wydawały się nie mieć końca. Czy pies może płakać? Zachowanie tego psiaka jest najlepszą odpowiedzią.

Owczarki niemieckie to jedna z tych ras, która od dłuższego czasu cieszy się niesłabnącą popularnością. Czworonogi oprócz łagodnego usposobienia, mogą poszczycić się nadzwyczajną inteligencją i rezolutnością. Oprócz tego rozumieją o wiele więcej, niż mogłoby nam się wydawać. Reakcja owczarka, który przekonany był, że jego przyjaciel zmarł, dosłownie chwyta za serce.

Owczarek niemiecki myślał, że jego przyjaciel zmarł 

Pewien owczarek niemiecki jakiś czas temu w sieci okrzyknięty został mianem prawdziwej gwiazdy. Wszystko za sprawą jego reakcji, kiedy zobaczył leżącego na podłodze psiego przyjaciela, z którym mieszka od lat pod jednym dachem. Zwierzak przekonany był, że jego życiowy towarzysz zmarł. W momencie, gdy podszedł nieco bliżej i zauważył, że ten w żaden sposób nie reaguje na jego zaczepki i dokuczenie… tylko się w tym utwierdził.

Właściciele psiaka w mgnieniu oka pobiegli po telefon, a poczynaniami swojego pupila podzielili się w sieci. Filmik stał się wirusowy, a internauci nie potrafili ukryć zachwytu i łez wzruszenia. Taka przyjaźń to prawdziwy skarb.

  1. Jak koty okazują miłość? 10 oznak, że twój kot bardzo cię kocha
  2. Tadeusz Rydzyk wkracza do podstawówek. Czego dzieci chce uczyć Radio Maryja?
  3. Beagle podbiegł do łóżeczka, w którym leżało dziecko. Doskonale wiedział, co ma zrobić

Internauci ich pokochali 

Owczarek niemięci swoimi poczynaniami skradał serce tysiąca internautów. Widok zwierzaka, który za wszelką cenę próbuje obudzić swojego przyjaciela, sprawia, że nie sposób jest przejść obok niego obojętnie. Kiedy smutna prawda zaczyna do niego docierać, zaczyna przeraźliwie piszczeć i kłaść się na swoim towarzyszu życia. Sposób, w jaki wyraża swój smutek jest niewiarygodny. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Dodajmy jeszcze, że opłakiwany, biały piesek w dalszym ciągu żyje. Zwierzak został znieczulony i jeszcze nie zdążył się wybudzić. Reakcja czworonoga sprawia, że do oczu napływają łzy. Jego mądrość jest naprawdę niebywała. 

ZOBACZ REAKCJĘ PSIAKA TUTAJ:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zrozpaczony właściciel przez rok szukał zagubionego psa. W końcu odczytał wiadomość, która zwaliła go z nóg
  2. Pies został porwany przez ptaka. Głuchy i ślepy pudelek wrócił do domu, po 28 godzinach
  3. Uratował suczkę przed pewną śmiercią. Podziękowała mu w najpiękniejszy sposób
  4. Szczeniak z najpiękniejszymi oczami na świecie. Wygląda jak z bajki Disneya

Źródło: kochamyzwierzaki.pl

 

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.