Owczarek niemiecki skrzyżowany z Golden Retrieverem skradł serca milionów ludzi na całym świecie. Szczeniaki tej dwójki są tak piękne, że nie sposób jest przejść obok nich obojętnie. To zupełnie zrozumiałe, że niemal każdy pragnie, by stać się jego szczęśliwym posiadaczem. Tak energetyczne połączenie nie ma prawa się nie udać.

Zarówno owczarek niemiecki, jak i Golden Retriever od lat znajdują się w czołówce najpopularniejszych czworonogów. Nie ma tym nic dziwnego. Ich niebywała inteligencja w połączeniu z łagodnym usposobieniem to tylko nieliczne auty, które czynią z nich psy idealne. Co powiecie na mix tych dwóch ras? Gwarantujemy, że jeśli chociaż raz zobaczycie ich zdjęcia, nie będziecie w stanie wymazać ich z pamięci. Ich pyszczek jest niesamowicie piękny.

Owczarek niemiecki a Golden Retriever

Owczarki niemieckie to niebywale inteligentne i rezolutne psiaki, które w Polsce od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Zaradne, łagodne i nad wyraz rodzinne. Nie bez przyczyny decydują się na niego zwykle rodziny wielodzietne. Długie godziny spędzone na psotach i zabawach z najmłodszymi członkami rodziny mogłyby dla nich trwać w nieskończoność. Dodajmy jeszcze o delikatności i wyczuciu, z jakim zwierzak podchodzi do dzieci. Ten widok dosłownie topi serca.

Golden Retriever to rasa, która od jakiegoś czasu cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Pomimo że do pewnego momentu widywane były tylko w reklamach telewizyjnych, teraz każdy marzy, by mieć go pod swoim dachem. Aktywne, energiczne i łagodne. Te trzy słowa idealnie opisują ich charakter. Co sądzicie o skrzyżowaniu ze sobą tych dwóch ras? Szczeniaki kradną serca!

Szczeniaki kradną serca

Kiedy zdjęcia szczeniaków obiegły sieć, w mgnieniu oka stały się prawdziwymi gwiazdami. Wszystko za sprawą wyglądu, który topi serca nawet najbardziej nieugiętych i twardych internautów. Puszyste umaszczenie charakterystyczne dla Golden Retrievera w połączeniu z mądrymi oczkami i podłużnym pyszczkiem owczarka niemieckiego to prawdziwy hit

Oprócz wyglądu mogą poszczycić się niebanalnym, lecz wspaniałym usposobieniem. Nad wyraz łagodne, uczuciowe i… aktywne. Na medal sprawdzą się zarówno jako zwierzak domowy, jak i kompan długich podróży spędzonych na świeżym powietrzu. Czy można chcieć czegoś więcej? Tez tak uważamy. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Owczarek niemiecki
pinterest.com

Owczarek niemiecki skrzyżowany z Golden Retrieverem skradł serca milionów ludzi. 

Owczarek niemiecki
flickr.com

Zwierzaki są przeurocze. 

ZOBACZ TEŻ:

    1. Na zdjęciu ukryła się pantera. 93% z nas nie jest w stanie jej dostrzec
    2. Oczy kota. 10 niezwykłych rzeczy, o których nikt nie wiedział
    3. Suczka z najdłuższym pyszczkiem na świecie. Stała się gwiazdą Internetu
    4. Właściciele psów lepiej usiądźcie. Prawda o waszych psach sprawi, że opadnie wam szczęka
Poprzedni artykułDziadek molestował wnuczki. Wraz z matką i jej partnerem, dramat w opolskim
Następny artykułNa zdjęciu klasowym żony zobaczył kogoś. Nie wierzył, kto siedzi obok ukochanej
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.