Pacjent tego szpitala na pewno nie opuścił go zdrowy i zadowolony. Do sieci trafiło nagranie, jak mężczyzna opuszcza placówkę na czworaka, ponieważ nie miał siły iść o własnych nogach. Nikt mu nie pomógł ani nawet do niego nie podszedł, wszyscy udawali, że nie widzą. Władze szpitala odpierają zarzuty.

Pacjent jednego z polskich szpitali na czworaka próbował opuścić budynek placówki. Ta bulwersująca scena została nagrana i upubliczniona przez inną pacjentkę, która bardzo długo czekała na przyjęcie. Scena zaskoczyła wielu internautów.

Pacjent na czworaka wychodzi ze szpitala

Do porażającej sytuacji doszło w szpitalu w Płocku na SOR-ze. Całe zdarzenie nagrała i upubliczniła jedna z kobiet, która również przebywała w tej placówce. Wideo trafiło do sieci 28 sierpnia i już doczekało się 5,5 tys. udostępnień. Widać na nim jak mężczyzna dosłownie idzie na czworaka jednym ze szpitalnych korytarzy. Internauci są oburzeni, nie szczędzą ostrych słów.

— Szpital na Winiarach. Pacjent z rwą kulszową po kilku godzinach czekania wypisany do domu z nakazem leżeć i czekać aż przejdzie. Nie miał siły iść, upadł i szedł na czworakach. Masakra — napisała pod filmikiem pani Krystyna, jak podaje portal popularne.pl

Kobieta sama czekała 10 godzin na przyjęcie, miała bardzo ostry ból w klatce piersiowej. W końcu odesłali ją do lekarza rodzinnego, bo sami nie mogli ustalić, co jej dolega.

  1. Tragiczna wiadomość z samego rana. Nie żyje wspaniała Polka „Odszedł wspaniały człowiek”
  2. Nagła zmiana dotycząca najnowszych obostrzeń. Nikt się nie spodziewał

Szpital wyjaśnia całą sprawę

W szpitalu na Winiarach trwa wyjaśnianie całej sprawy. Portal portalplock.pl informuje, że mężczyzna został zbadany przez neurochirurga i dostał specjalne wytyczne. Zaproponowano mu hospitalizacje, lecz ten miał odmówić i żądać natychmiastowego badania rezonansem magnetycznym.

— Z rozmów ze świadkami i personelem wynika, że zależało mu na badaniu rezonansem magnetycznym. Pacjent normalnie chodził. Nie wiem, czy filmik powstał w kontakcie z nagrywającą, czy bez niego. Szpital posiada swoje nagranie. Jeśli uda nam się pozasłaniać twarze, udostępnimy swój filmik, na którym widać, jak pacjent sprawnie chodzi i rozmawia z personelem — mówi Stanisław Kwiatkowski, dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku w rozmowie dla portalplock.pl.

Niedawno informowaliśmy o innej bulwersującej sytuacji, kiedy to pacjenci po tym samym zabiegu stracili wzrok.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

Mężczyzna na czworaka opuszcza szpital.

pacjent
fot. screen z facebook.com/Krystyna Karolina Pietrzak

Takie sceny w polskiej placówce zdrowia są porażające.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: nie żyje polski polityk. Media potwierdziły tragiczną wiadomość
  2. Gwałtowne, niebezpieczne zmiany. Jest oficjalne ostrzeżenie, tysiące Polaków muszą się przygotować
  3. Mężczyzna przechadzał się po lesie, kiedy nagle zamarł. Ujrzał lewitujące dziecko, wszystko zostało nagrane
  4. 49-letnia gwiazda „Klanu” bez ubrań. Aktorka pokazała dosłownie wszystko
  5. Tragiczna wiadomość z samego rana. Nie żyje wspaniała Polka „Odszedł wspaniały człowiek”
  6. Przez tydzień piła napar z obierek ziemniaków, od lat nie czuła się równie wspaniale, zalety można wyliczać dziesiątkami

Źródła: popularne.pl, facebook.com, portalplock.pl

 

Poprzedni artykułAnna Lewandowska zmiażdżona przez znaną aktywistkę. Ostra wiązanka wbija w ziemię
Następny artykułPilne ostrzeżenie. GIS alarmuje Polaków, wydano zakaz zbliżania się do jednego miejsca, nastąpiła wielka awaria
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl