Paczka, którą pod drzwiami mieszkania znalazła kobieta, sprawiła, że jej życie rozsypało się na milion kawałków. Jej ukochany zginął w wypadku samochodowym, a ta zupełnie nie potrafiła sobie z tym poradzić. Przesyłka, którą dostała dzień później, dosłownie rozerwała jej serce.

Śmierć najbliższych osób to strata, której nie da się opisać słowami. Ból, niedowierzanie i pustka to tylko nieliczne z uczuć, które towarzyszą jeszcze przez długi czas. Kobieta swoim wyznaniem sprawiła, że powstrzymanie łez wydaje się czymś niemożliwym i abstrakcyjnym. Jej słowa niezwykle mocno zapadają w pamięć.

Jej chłopak zginął w wypadku

Anna i jej chłopak Marcin byli szczęśliwą parą od czasów studenckich. Poznali się na jednym z kół naukowych prowadzonych na wydziale.

– Na 2 roku magisterki zdecydowaliśmy się razem zamieszkać. Niestety trudna sytuacja w domu rodzinnym zmusiła Marcina do podjęcia pełnoetatowej pracy i rzucenia studiów. Właśnie dlatego zdecydował się, że zostanie kierowcą ciężarówki. W domu co prawda był tylko na weekendy, ale zarobki były naprawdę imponujące – wyznała Anna.

Paczka
instagram.com @herbariy.webstore

Paczka, którą zobaczyła pod drzwiami złamała jej serce. 

Paczka, którą otrzymała po śmierci ukochanego rozerwała jej serce

Pewnej nocy obudził ją telefon. Odebrała na wpół przytomna i jeszcze długo wydawało się jej, że to co słyszy musi się jej po prostu śnić. Głos w telefonie powiedział, że jej ukochany miał wypadek i mimo prób reanimacji, nie udało się go uratować. Marcin zginął na miejscu.

– Kiedy to usłyszałam, mój świat rozsypał się na milion kawałków. Nie mogłam wyobrazić sobie życia bez niego. Był całym moim światem i nadzieją na lepsze jutro… które dla niego miało już nigdy nie nadejść. W zasadzie to nie mogłam w to wszystko uwierzyć. Pomyślałam, że doszło do jakiejś głupiej pomyłki, a nazajutrz wszystko się wyjaśni. Niestety było jeszcze gorzej… – dodała.

Rano zadzwonił dzwonek do drzwi. Anna natychmiast do nich podbiegła. Była przekonana, że to wszystko to tylko zły sen, a Marcin właśnie wrócił do ich wspólnego domu.

-Niestety tak nie było… za to za pod drzwiami znalazłam paczkę. Kiedy zobaczyła nadawcę, dosłownie nie mogłam w to uwierzyć. To od Marcina… Zabrałam ją do środka, a to, co zobaczyłam, odebrało mi chęci do życia- dodała.

Co takiego Anna znalazła w przesyłce? Oprócz kilku książek jej ulubionej autorki i albumu ze wspólnymi zdjęciami zobaczyła coś jeszcze. W małym zawiniątku schowany był… pierścionek zaręczynowy. Marcin wysłał go, ponieważ w dniu tragicznego wypadku obchodzili 5 rocznicę związku. Chłopak wiedział, że nazajutrz będzie w domu, dlatego wysłał paczkę. Zamierzał się jej oświadczyć, niestety nie zdążył.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Paczka
unspalsh.com @sebcreativo

Marcin był kierowcą ciężarówki. 

Paczka
unsplash.com @cristian_newman

Paczka, którą dostała dotarła do niej dzień po śmierci ukochanego. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie kupisz już tak łatwo futra. Nowe przepisy już wkrótce
  2. Kinga Rusin pokazała gorące zdjęcie. Fani: „Jesteś kobietą totalną!”
  3. Błędy językowe, które popełniają nawet najlepsi. Top 30 najczęstszych błędów
  4. Urszula Dudziak przeszła w swoim życiu wiele ciężkich chwil. Mimo to, 76-latka wciąż tryska optymizmem
  5. Zrobili Kożuchowskiej i Foremniak zdjęcia od dołu. Uznano, że starsza koleżanka zdeklasowała urodą
  6. 20 minut roboty i rodzina upojona błogością. Najlepszy na świecie przepis na naleśniki z tajemniczym trikiem
Poprzedni artykułDominika Gwit pozuje w parku w krótkiej sukience. Aktorka zdobyła się na szczere wyznanie
Następny artykułNa boku, na brzuchu czy na wznak? Pozycja, w której śpisz mówi o tobie więcej niż myślisz
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.