Paczka, którą pewna kobieta o nazwisku Gemma Smith zamówiła za pośrednictwem platformy Amazon, zawierała spodziewane ozdoby choinkowe, ale nie tylko. Kiedy kobieta otworzyła pakunek i zajrzała do środka momentalnie odrzuciła paczkę i krzyknęła z przerażenia. Zastanawiacie się, co było tego powodem? Otóż z ozdobami choinkowymi do jej domu przybył… ogromny pająk.

Nie takiego przebiegu spraw spodziewała się kobieta. Długo wyczekiwana paczka przyniosła jej wiele stresu, ponieważ, jak poinformował mąż Gemmy Mark, od dziecka cierpi ona na arachnofobię z powodu złych doświadczeń z pająkami. Co byście zrobiły na jej miejscu?

Paczka kobiety zawierała nieciekawą niespodziankę. W środku był ogromny pająk

Do domu małżeństwa Gemmy i Mark’a Smith dotarła wyczekiwana paczka, w której znajdowały się ozdoby choinkowe. Zdecydowali się zamówić je poprzez jeden z największych sklepów internetowych na świecie Amazon.

Z uwagi na to, że jeszcze mieli trochę czasu do tego, by przyozdobić choinkę, postanowili, że odłożą w czasie rozpakowanie ozdób z zamówionej paczki. Dopiero po dwóch dniach przyszedł czas na sprawdzenie, czy w paczce nie ma żadnych niepożądanych niespodzianek.

Jednak, kiedy już rozerwała taśmy podtrzymujące paczkę i zajrzała do środka, niestety dowiedziała się, że czekała na nią niespodzianka, której kompletnie się nie spodziewała, a tym bardziej nie chciała. W paczce był ogromny pająk

Spanikowana Gemma rzuciła jak najdalej paczką, ponieważ nie miała pewności, czy w środku nie znajduje się jeszcze więcej osobników, po czym natychmiastowo zadzwoniła do małżonka, który znajdował się wówczas w pracy.

  1. Posmaruj paznokcie pastą do zębów i zaczekaj 15 minut. Efekt przekroczy najśmielsze oczekiwania, prawdziwy hit
  2. Niezbędna pomoc, śmiertelna choroba postępuje. Andrzej Duda apeluje w imieniu rodziny mężczyzny
  3. Już są we wszystkich sklepach Pepco. Tysiące kobiet długo czekały, teraz w końcu możemy kupić tanie zestawy świąteczne

Specjaliści wypowiedzieli się na temat pająka

Kiedy mąż Gemmy wrócił do domu powiedział:

– Byłem zszokowany, kiedy to zobaczyłem. Byłem w pracy, kiedy Gemma zadzwoniła do mnie i powiedziała: „Właśnie przydarzyła mi się najbardziej przerażająca rzecz”. Ma arachnofobię z powodu złych doświadczeń z pająkami w dzieciństwie – mówił Mark w rozmowie z Mirror.

Specjalistka od pająków Samantha Nixon wypowiedziała się na temat pająka, który znajdował się w paczce. Okazuje się, że był to pająk myśliwski, który mimo swojej zwinności i szybkiego przemieszczania się nie jest groźny dla ludzi.

– Chociaż są duże i szybkie, ich jad jest na szczęście nieszkodliwy dla ludzi – powiedziała specjalistka w rozmowie z Mirror.

Gemma zdecydowała się opowiedzieć, skąd wziął się u niej tak paniczny strach przed pająkami. Nie można jej się dziwić.

– Miałam wtedy sześć lat, znajdowałam się w samochodzie mojego taty, a w kącie było gniazdo pająków. Gniazdo pękło i wszystkie spadły na mnie – wspominała Gemma.

Oby już więcej tak przykra niespodzianka ją, ani nikogo nie spotkała.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Blimey. We’re in The Sun.

Opublikowany przez Marka Smitha Piątek, 20 listopada 2020

W paczce, którą zamówiła Gemma Smith, znajdował się ogromny pająk.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Zacznie się jutro równo o godzinie 12 w centrum Warszawy. Już się skrzykują na Facebooku, znów wyjdą na ulice
  2. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  3. Stylizacja Agaty Dudy zmiażdżona przez stylistkę. ”Wygląda jak uboga krewna”, pochwaliła tylko jeden szczegół
  4. Spektakularny dom jednego z braci Golec. Już od zewnątrz można poczuć luksus, środek robi jeszcze większe wrażenie
  5. Świerzyński o niskich zarobkach w służbie zdrowia: ”Dla mnie to jest bardzo dużo, bo nie zarabiam nic, jestem na bezrobociu”. Kiedyś myślał inaczej
  6. Wstrząsający wypadek na polskiej drodze. Jeleń wbił się w auto matki z dwójką dzieci
  7. Fame MMA 8 ruszyło z kopyta. Gwiazdor „Top Model” bezlitosny, uwielbieniec znany z ekranów TVN rozłożył rywala na łopatki

Źródło: o2.pl

Poprzedni artykułGrażyna Torbicka o braku dzieci, ma dość. ”Reaguję, jakby były we mnie dwie Grażyny. Pierwsza czuje się dotknięta, cała się w sobie kurczy”
Następny artykułCzy uważasz, że tabletka ”dzień po” powinna być dostępna bez recepty? Tak jest w wielu krajach
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl