Pamela Anderson to jedna z najpiękniejszych i najseksowniejszych gwiazd amerykańskiej telewizji. Aktorka, która zagrała w kultowym serialu Słoneczny Patrol, skończyła 53 lata. Aż ciężko uwierzyć w to, jak obecnie wygląda kobieta. Choć twierdzi, że całkowicie przewartościowała i zmieniła swoje życie, wygląd na to nie wskazuje, a na jej ciele widoczne są operacje plastyczne, którym ewidentnie się poddała. 

Pamela Anderson przez lata towarzyszyła widzom Słonecznego Patrolu. Biegnąca w zwolnionym tempie blondynka z dużym biustem to już kultowa scena, która zapisała się na łamach telewizyjnej historii. Choć 1 lipca gwiazda skończyła 53 lata, jej wygląd na to nie wskazuje. Zdecydowanie nie należy do kobiet, które stawiają na naturalne piękno. 

Pamela Anderson
Fot. Mandatory Credit: Photo by BabiradPicture/REX (10473448o)

Pamela Anderson nadal zachwyca.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Happy ???????? day!

Post udostępniony przez Pamela Anderson ???? (@pamelaanderson)

 

Poprzedni artykułAgata Duda poniżona. Znana piosenkarka zakpiła z Pierwszej Damy, miała rację?
Następny artykułCzy wasze zwierzaki już wstały? Pochwalcie się nimi
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.