Pamela: Fit Lovers, czyli projekt, który piękna blondynka prowadzi wspólnie z narzeczonym Mateuszem, okazał się wielkim sukcesem. Ta para to żywy dowód na to, że konsekwencja i systematyczność są największymi sprzymierzeńcami sukcesu. Dziś przyjrzymy się sylwetce Pameli: kim jest, czym zajmowała się wcześniej i jak wyglądała jej droga do sukcesu? Czy zawsze wyglądała tak samo, jak dziś? 

Jeśli myślicie, że Pamela Stefanowicz swoją idealną wysportowaną sylwetkę zawdzięcza dobrym genom, jesteście w dużym błędzie. Trenerka z duetu Fit Lovers wszystko zawdzięcza swojej wielkiej pracy i determinacji. Nie każdy byłby w stanie porzucić swoje dawne nawyki żywieniowe i postawić wszystko na jedną kartę. Pamela: Fit Lovers okazał się strzałem w dziesiątkę, choć przecież gwiazd fitness mamy teraz naprawdę wiele. Wiarygodność pary sprawiła, że coraz więcej osób podpatruje ich działania. Jak to się zaczęło? 

Pamela: Fit Lovers to był przełom. Co studiowała Pamela Stefanowicz?

Dziewczyna, która inspiruje dziś setki tysięcy osób do zmian, choć kiedyś nie przypominała sportsmenki ze zdjęć, oczywiście kochała ruch już wcześniej i była dobra, w tym, co robi. Razem z narzeczonym studiowali na Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku. Stefanowicz trenowała taniec, a jej druga połówka — akrobatykę. 

Jak przyznaje Pamela w rozmowie z Kobieta.gazeta.pl, nie od razu wiedziała wszystko na temat zdrowego odżywiania się i popełniała wiele błędów z tym związanych. 

– Moim problemem natomiast było spożywanie w dużej ilości produktów, które powodowały u mnie wzdęcia i inne trawienne dolegliwości. Sądziłam, że to normalne. Dopiero kiedy zwiększyłam wiedzę na temat nietolerancji pokarmowych, zaczęłam odstawiać produkty, które zauważyłam, że mi szkodzą, nagle problemy trawienne odeszły. Kiedyś sporo podjadałam między posiłkami. Cały czas jakieś bakalie, jogurty, płatki, owoce, czekoladę, przez co zaburzałam swój rytm i regularne posiłki — przyznała trenerka w rozmowie ze wspomnianym portalem. 

Ile lat ma Pamela z Fit Lovers? 

29-letnia miłośniczka zdrowego stylu życia, podobnie jak jej ukochany, pracowała w klubach fitness i innych ośrodkach związanych z aktywnością fizyczną. Po jakimś czasie Pamela i Mateusz postanowili zaryzykować i założyć własną działalność, co zakończyło się sukcesem

Gdzie można znaleźć duet Fit Lovers?

Fit Lovers to duży projekt, który obejmuje działania pary na wielu platformach. Para prowadzi bloga ze zdrowymi przepisami, kanał na Youtubie, na którym znajdują się zarówno treningi, jak i urywki z codziennego życia. Do tego dochodzi jeszcze sklep z ubraniami i gadżetami, strona, na której można kupić przykładowe diety i treningi, a także konto duetu na Instagramie. Pamela: Fit Lovers to bardzo często aktualizowane, wspólne konto pary, ale Pamela prowadzi także osobny, własny profil na tym portalu. 

Konto Fit Lovers na Instagramie obserwuje aż 1,2 mln osób, a samej Pameli – 571 tysięcy. 

Jak Pamela z Fit Lovers wyglądała kiedyś? Ile waży Pamela Stefanowicz? 

Zanim Stefanowicz i jej druga połówka zaczęli przygodę z Fit Lovers, wyglądali oczywiście nieco inaczej. Z grafiki, która znalazła się w artykule z 2017 roku na portalu Kobieta.gazeta.pl, dowiadujemy się, że przed metamorfozą trenerka ważyła 62 kg. teraz waży 7 kg mniej, czyli 55 kg

Dziś trudno wyobrazić sobie gwiazdę social mediów w kolorze włosów innym niż blond. Wcześniej trenerka eksperymentowała z kolorem i długością włosów. Wyglądała zupełnie inaczej. 

Jakie sukcesy ma na koncie trenerka? Jakie ma uprawnienia?

Jak udowodniła Pamela, Fit Lovers to nie tylko chwytliwa nazwa, ale dobre określenie na duet, jaki Stefanowicz tworzy ze swoim partnerem. Profesjonalizm i doświadczenie trenerki potwierdzają liczne uprawnienia i nagrody w kategorii Bikini Fitness.

Jak możemy przeczytać na stronie Fitlovers.pl, Pamela Stefanowicz jest nie tylko absolwentką AWF-u w Gdańsku, ale także magistrem Usług Żywieniowych i Dietetyki na Akademii Morskiej w Gdyni. Ponadto jest ”kwalifikowaną Trenerka Personalną z międzynarodowymi uprawnieniami” i ”instruktorką Fitness w Nowoczesnych Formach Gimnastyki. 

Jak odżywia się trenerka? 

Z artykułu na portalu Kobieta.gazeta.pl dowiadujemy się, że duet Fit Lovers nie stosuje precyzyjnie określonych diet, ale trzyma się pewnych reguł żywieniowych. Para jada regularnie, najczęściej są to cztery posiłki dziennie. Trenerzy unikają przetworzonego jedzenia i jeśli na podstawie obserwacji stwierdzą, że po czymś się źle czują, wyłączają to ze swojego jadłospisu. Poza tym oczywiście stawiają na regularną aktywność fizyczną (treningi siłowe i funkcjonalne). Od czasu do czasu pozwalają sobie na niezdrową przekąskę. 

Śledzicie Pamelę Stefanowicz w mediach społecznościowych? Lubcie duet Fit Lovers? 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

pamela fit lovers
Instagram.com @pamelastefanowicz

Pamela Stefanowicz ma na koncie dużo sukcesów związanych z fitnessem.