Julia Wołkowa i Lena Katina zasłynęły jako dziewczyny z TATU. Dziewczyny, których niekwestionowanym hitem był utwór „Nas ne dogoniat”, przez kilka lat królowały na światowych listach przebojów. Po zakończeniu kariery każda z nich poszła w swoją stronę. Dziś Julia i Lena nie przypominają siebie sprzed lat.

W latach 2000-2005 nie było nikogo, kto chociaż raz nie usłyszałby muzycznego duetu TATU. Przypomnijmy, że w jego skład wchodziły dwie młode dziewczyny – Julia Wołkowa i Lena Katina. Obie charakteryzowały się dość wyrazistym wizerunkiem.

Jak wyglądały dziewczyny z TATU?

Gdy wchodziły na scenę, publiczność piszczała z zachwytu, a one jak jeden spójny wulkan energii prezentowały swoje najlepsze utwory.

Warto przypomnieć, że największym hitem duetu był numer „Nas ne dogoniat”. Fani zespołu z pewnością pamiętają go do dziś.

Na wspomniany wulkan energii składały się dwie dziewczyny – krótko ostrzyżona Julia Wołkowa, która cieszyła się wizerunkiem „seksownej chłopczycy” i długowłosa Lena Katina, której znakiem rozpoznawczym były rude kosmyki. Jak wyglądają dziś?

Katina i Wołkowa na najnowszych zdjęciach

Mimo ogromnego sukcesu Julia Wołkowa i Lena Katina zakończyły współpracę i długoletnią przyjaźń. W 2014 roku w mediach pojawiły się nawet informacje, że między dziewczynami doszło do spięcia o homofobiczne poglądy Wołkowej.

Dziś żadna z byłych wokalistek TATU nie jest związana z muzyką. Jak podaje portal o2.pl, Julia Wołkowa złożyła niedawno dokumenty, mające pomóc jej w starcie w wyborach do Dumy Państwowej Zgromadzenia Federalnego Federacji Rosyjskiej. Prywatnie jest związana z karateką i ma dwoje dzieci.

Lena Katina wiedzie dużo spokojniejsze życie. W przypadku obu wokalistek uwagę zwraca jednak ich odmieniony wygląd. Szczególną różnicę widać u Wołkowej.

Była wokalistka TATU najwyraźniej skorzystała z kilku zabiegów medycyny estetycznej.

Zobacz zdjęcia:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Lena Katina (@lenakatina)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Antek Królikowski nie nosi obrączki? Fani zaniepokojeni


Źródło: o2.pl