Jacek Łągwa to jeden z członków zespołu Ich Troje. Artysta rozpoczął współpracę z Michałem Wiśniewskim w latach 90′, co zaowocowało wieloma genialnymi projektami. Od czasów świetności zespołu minęło już kilka lat, jak obecnie wygląda życie Jacka? 

Jacek Łągwa ma obecnie 52 lata i nie przypomina już szczupłego młodzieńca w okularach i krótko obciętych włosach. Jednak trzeba przyznać, że artysta wciąż trzyma się świetnie. 

Jacek Łągwa: Ich Troje 

Jacek Łągwa w 1995 roku wraz z Michałem Wiśniewskim założył zespół Ich Troje, do którego niedługo potem dołączyła pierwsza wokalistka Magda Femme. 

Na sukces tej trójki nie trzeba było długo czekać. Piosenki Ich Troje z miejsca pokochała cała Polska. W latach 90′ i na początku nowego tysiąclecia nie było osoby, która by nie znała takich hitów jak „Powiedz” czy „A wszystko to, bo Ciebie kocham”. 

Lata mijały, a skład zespołu zmieniał się kilkukrotnie, nie dotyczyło to jednak Jacka Łągwy i Michała Wiśniewskiego.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Zespół Ich Troje szczyt sławy ma już za sobą, jednak jego członkowie wciąż działają, a fani mogą liczyć na nowe hity. 

Jacek Łągwa na przestrzeni lat zmienił się nie do poznania. 52-latek zapuścił włosy, a także siwą brodę. Niezmienne jednak pozostały okulary, które jedynie wymienił na nowszy model. 

Jacek Łągwa mimo tego, że unika medialnego zgiełku, jest aktywny w mediach społecznościowych. Ostatnio opublikował swoje zdjęcie, które opatrzył dość zabawnym podpisem:

Czytam, że jakiś starszy pan zastąpił mnie w #ichtroje. Sprawdzam…na plakatach jestem ja, więc wszystko OK. Wiem, że nie jestem wiecznie młody jak @krzysztof_ibisz_officjal ale jak na 52 lata, to trzymam się dzielnie. Zerwijcie stare plakaty ze ścian….Jacek Ł wygląda właśnie tak – podsumował Jacek Łągwa. 

Zgadzacie się z nim? 

Zobacz zdjęcie: 

 

Artykuły polecane przez Redakcję Lelum: 

Źródło: Facebook

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.