Niezapomniany idol i autor ponadczasowych hitów, Jacek Stachursky skończył 56 lat. Jego piosenki podbijały listy przebojów na przełomie wieku. 

Któż we wczesnych latach obecnego wieku nie nucił hitów, takich jak „Typ niepokorny” czy „Zostańmy razem”? Pokolenie lat 80. i 90. z pewnością nie zapomniało o idolu, który w 1994 roku podarował nam przebój „Taki jestem”, rozpoczynając rym samym nową epokę w polskiej muzyce rozrywkowej. 

Chwytliwe, popowe melodie, doprawione pełnym charakteru brzmieniem i pikantnymi, lekko rockowymi nutami, a przede wszystkim teksty, które zapamiętała i śpiewała cała polska — nawet pomimo zmian, jakie kilka lat temu zaszły w stylu artysty, Jacek Stachursky dla wielu pozostaje niedoścignionym zwycięzcą w kategorii kultowych przebojów. 

Jacek Stachursky skończył 56 lat. Wiemy, jak potoczyły się losy idola

Jacek Stachursky przez lata dawał nam, czego tak bardzo potrzebowało młode pokolenie: rytm, zabawę, energię, a przede wszystkim teksty, które fani mogli śpiewać razem z nim podczas licznych koncertów. 

„Zostańmy razem”, „Taki jestem” czy wreszcie bezkonkurencyjny „Typ niepokorny” stały się wizytówką całego pokolenia. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Z kolei hit „Samo życie”, stworzony na specjalne zamówienie zasłynął jako czołówka emitowanego w latach 2002-2010 roku serialu o tym samym tytule. 

Mimo ogromnej sławy Jacek Stachursky przez lata bardzo dbał o prywatność swoją i swojej rodziny. Jak podaje serwis Party, gwiazdor od 1994 roku pozostaje w szczęśliwym związku ze swoją żoną, Iwoną, z którą doczekał się dwóch synów. 

Jest jednak wiele rzeczy, które w ciągu ostatnich 15 lat uległo znacznej zmianie. A najbardziej zadziwia metamorfoza, jakiej uległ artysta

Jacek Stachursky zmienił się do poznania

Dwa lata temu piosenkarz wywołał powszechne zdumienie, udostępniając zdjęcie, na którym jak na dłoni widać zmiany, jakie zaszły w jego wyglądzie. 

Fani żywiołowo zareagowali na niezwykłą przemianę artysty a Jacek Stachursky zdradził, że za metamorfozą stoi osobliwa „dieta słoneczna”. 

— Powinienem powiedzieć, że żywię się energią słoneczną. Każda żyjąca istota na naszej kuli ziemskiej korzysta z energii słonecznej. Bardziej lub mniej. Szczególnie kiedy to jest możliwe. Oczywiście to jest żart, że żywię się energią słoneczną, bo wiadomo, że tak nie jest — zdradził wówczas podczas urodzinowego live’a. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Jacek Stachursky (@jacek_stachursky)

Także na bardziej aktualnych zdjęciach da się zauważyć, że mimo wieku, piosenkarz utrzymuje formę i niestraszne mu dodatkowe kilogramy. Na szczęście, jak zauważyli fani, głos wokalisty pozostaje bez zmian. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Jacek Stachursky (@jacek_stachursky)

 Słyszeliście o diecie słonecznej? Co o tym sądzicie? 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Pytanie na śniadanie”: Widzowie zaskoczeni zachowaniem prowadzącej. Co sobie myślała?
  2. Nie do wiary z kim Roznerski pojawił się na salonach. Nie mogła oderwać od niego wzroku
  3. Piotr Gąsowski w centrum dramatycznych zdarzeń. Przyjechała straż

Źródło: Party