Już niedługo powinny ruszyć nagrania do długo wyczekiwanej kontynuacji serialu Ranczo. Zostanie przedstawiona pod postacią filmu pt. Ranczo. Zemsta wiedźm. Pamiętacie jeszcze Kasię Solejuk z popularnej produkcji TVP? Grająca tę postać Anna Stępień ma dziś 24 lata i zmieniła się nie do poznania.

Ranczo to jeden z ulubionych seriali wielu Polaków. Od momentu zakończenia jego emisji minęło już niespełna 5 lat, a fani w dalszym ciągu oczekują kontynuacji. Niektórzy aktorzy zmienili się nie do poznania na przestrzeni tych lat. W tym Anna Stępień, za którą dziś obejrzałby się niejeden mężczyzna.

Kasia Solejuk z serialu Ranczo dziś

Wilkowyje, mimo tego, że nie istnieją, swojego czasu były najpopularniejszą wsią w Polsce. Polacy uwielbiali śledzić przygody tamtejszych mieszkańców, a producenci mieli tego całkowitą świadomość. Nic dziwnego zatem, że serial Ranczo widniał na antenie TVP przez 10 lat.

Dziś możemy podziwiać jedynie powtórki kultowej produkcji, która od jakiegoś czasu dostępna jest także na platformie Netflix. Już wkrótce powinniśmy doczekać się wcześniej wspomnianej kontynuacji serialu w postaci filmu, gdzie mamy szansę ujrzeć odmienionych po latach aktorów.

Jedną z nich może być Anna Stępień, która wcielała się w postać Kasi Solejuk już od pierwszego sezonu Rancza. Kiedy rozpoczynała swoją karierę z serialem w 2006 roku, miała zaledwie 9 lat. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Dziś młoda aktorka ma już 24 lata i wyrosła na naprawdę piękną kobietę. Na swoim Instagramie zamieszcza mnóstwo zdjęć z podróży, które uwielbia. Niedawno odwiedziła słoneczne Włochy, czym również nie omieszkała się podzielić.

Kim jest Anna Stępień?

Anna Stępień to polska aktorka. Pochodzi z miejscowości Włoszczowa w woj. świętokrzyskim, jednak od momentu studiów mieszka w Warszawie, gdzie podjęła studia w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego.

Dziś z aktorstwem nie ma już nic wspólnego i postanowiła zrezygnować z niego na rzecz wykonywania pasji zawodowych. W dalszym ciągu nie wiadomo, czy będzie nam dane ujrzeć ją w kontynuacji słynnego Rancza.

Warto tutaj wspomnieć, że jakiś czas temu producent słynnego serialu Maciej Strembosz zdradził w rozmowie z Super Expressem, jak ma przebiegać scenariusz długo wyczekiwanego filmu.

Otóż wszystko ma się dziać po wyborach prezydenckich, którym naturalnie zostanie Kozioł (Cezary Żak). ,,Ławeczka” natomiast ma wpaść na genialny pomysł, ,,jak zarobić, ale się nie narobić”. Czekacie na ten film?

Zobacz zdjęcia:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Anna Stępień (@anna_stepien)

Anna Stępień grała Kasię Solejuk w serialu Ranczo

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Anna Stępień (@anna_stepien)

Dziś dziewczyna ma 24 lata i zrezygnowała z aktorstwa.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: plotek.pl, se.pl

Poprzedni artykułPrzegląd składów kosmetyków do twarzy – oleje, które mają niesamowitą moc!
Następny artykułFranciszek Pieczka w szczerym wywiadzie opowiedział, jak czuje się po szczepieniu
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl