Pamiętacie serial „Lokatorzy”? Produkcja TVP, opowiadająca o losach czwórki przyjaciół i ich gospodarza, mieszkających jednym z domów w Warszawie, była kultowa. Co obecnie dzieje się z Agnieszką Michalską, która grała Krysię Drewnowską? 7 grudnia świętowała 50. urodziny.

Serial TVP emitowany był w latach 2000-2005. Mimo to wielu Polaków wciąż pamięta przygody bohaterów, których grały takie gwiazdy, jak Olga Borys, Michał Lesień, Andrzej Kopiczyński czy właśnie Michalska.

Co dzieje się z Agnieszką Michalską, czyli Krysią z serialu „Lokatorzy”

Krystyna Drewnowska, grana przez Agnieszkę Michalską, pochodziła z Ostrołęki. W domu dzieliła pokój z Zuzią Śnieżanką. Pracowała w kwiaciarni. Wielokrotnie wyciągała swoich przyjaciół – Jacka i Zuzię – z różnych tarapatów.

Agnieszka Michalska zyskała dzięki popularności „Lokatorów” ogromny rozgłos. Niestety, to co było błogosławieństwem, okazało się jednocześnie pułapką. Była tak mocno kojarzona z rolą Krystyny Drewnowskiej, że bardzo długo nie mogła dostać nowej, dużej roli.

W końcu Michalska podjęła trudną decyzję o rezygnacji z aktorstwa na dłuższy czas. W końcu jednak udało się jej opuścić „szufladę” w jaką wpadła. Zagrała w takich produkcjach, jak „Mamuśki”, „Na dobre i na złe” czy „Ojciec Mateusz”.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Ostatnio Michalską można było zobaczyć w serialu „Komisarz mama” (2021) oraz „Na Wspólnej”, gdzie wcieliła się w Wiktorię Kleczewską.

Gwiazda prowadzi też swój kanał w serwisie Youtube, o nazwie „Kultura to Natura”. Aktywnie działa też w mediach społecznościowych, publikując zdjęcia ze swojego życia. Trzeba przyznać, że wygląda naprawdę świetnie. Z Instagrama 50-latki bije radość życia i pozytywna energia.

Ciekawie potoczyły się też losy jej serialowej przyjaciółki Zuzi Śnieżanki, granej przez Olgę Borys. O jej życiu więcej przeczytacie TUTAJ.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Agnieszka Michalska (@michalska_agnieszka_aktorka)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Agnieszka Michalska (@michalska_agnieszka_aktorka)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Agnieszka Michalska (@michalska_agnieszka_aktorka)

Źródło: swiatseriali.interia.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Biedronka już ogłosiła. Jutro pojawi się ekskluzywny produkt, na który polują miliony
2. Widzowie zastygli w bezruchu. Niebywałe, co w „Pytaniu na śniadanie” zrobiła zwyciężczyni „The Voice”
3. Burza w sieci po tym, co stało się na wizji podczas finału „The Voice of Poland”