Wielu Polaków nie wyobraża sobie świąt bez filmu „Kevin sam w domu”. Kultowa amerykańska produkcja powstała w 1990 roku. Macaulay Culkin, który grał tytułową rolę, to nie jedyna ciekawa postać. Równie mocno w pamięć widzów wrył się jego starszy brat, Buzz McCallister.

Buzza McCallistera grał Devin Ratray. Postać pojawiła się też w 2. części cyklu „Kevin sam w Nowym Jorku” (1992) i najnowszej, „Nareszcie sam w domu”, wyprodukowanej w tym roku. Od czasu premiery pierwszego filmu aktor zmienił się nie do poznania.

Jak wygląda teraz Buzz McCallister z filmu „Kevin sam w domu”?

Buzz McCallister to starszy brat Kevina, o charakterze prawdziwego łobuza. Często drwi z młodszego rodzeństwa i stroi żarty z Kevina. Ciepłe uczucia żywi jedynie do swojej tarantuli. Jest kibicem koszykówki i baseballu, uwielbia drużynę Chicago Bulls.

Co ciekawe, w filmie „Nareszcie sam w domu” (2021) Buzz McCallister odgrywa jedną z głównych ról. Jest już dorosły, a widzowie dowiadują się, że został policjantem. Jak wygląda teraz aktor?

Trzeba przyznać, że Devin Ratray bardzo się zmienił. Po dłuższej obserwacji można w nim rozpoznać zbuntowanego nastolatka z pierwszego filmu o Kevinie, jednak teraz wygląda dużo dojrzalej. Ma też gęsty zarost i nieco przerzedzone włosy nad czołem.

Poniżej zamieszczamy kilka fotografii z Instagrama aktora – zobacz zdjęcia:

Kevin sam w domu
Fot. instagram.com/devinratray
Kevin sam w domu
Fot. instagram.com/devinratray

A czy Wy oglądacie w święta filmy z Kevinem? Która część jest waszą ulubioną?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Nowy partner Agnieszki Woźniak-Starak. Zaskakujące, kim jest mężczyzna
    2. Kim jest była żona Żory Korolyowa? Z matką swojej córeczki rozwiódł się kilka lat temu
    3. Beata Kozidrak zmieniła fryzurę. Zaskakujące, jak wygląda po metamorfozie