Pomimo faktu, że serial „Ranczo” już od sześciu lat nie jest nadawany w polskiej telewizji, wciąż cieszy się niesłabnącą sympatią wiernych fanów. Widzowie są ciekawi co słychać u ich serialowych ulubieńców. Sprawdzamy, jak dziś wygląda Wioletka.

Fani kultowej produkcji TVP wciąż nie mogą przestać żałować, że ich ukochany serial zakończył swoją fabułę. Obecnie trwają rozmowy na temat podjęcia próby kontynuacji ulubionej serii Polaków.

Niestety, aktorzy podzielili się i podczas gdy część z nich bardzo pragnie powrotu na plan serialu, druga połowa nie ma ochoty brać w tym udziału. Co dzieje się obecnie w życiu jednej z gwiazd — Magdaleny Waligórskiej?

Co dziś słychać u Wioletki z „Rancza”?

Magdalena Waligórska urodziła się 5 stycznia 1981 roku w Jędrzejowie. Aktorka ukończyła studia w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej imienia Ludwika Solskiego w Krakowie, a także jest absolwentką kierunku wiedza o teatrze na Akademii Teatralnej w Warszawie.

Jeszcze przed rozpoczęciem edukacji grała kilka ról epizodycznych w takich serialach jak „Na dobre i na złe”, czy „Klan”. Jednak największą ogólnopolską sławę przyniosła jej rola rezolutnej barmanki Wioletki w hitowym serialu TVP „Ranczo”.

Prywatnie gwiazda związana jest z aktorem Mateuszem Lisieckim, z którym doczekała się dwójki dzieci: Piotra i Natalii. Ceremonia ślubna zakochanych odbyła się w Rzymie, a po wszystkich małżeństwo przyjęło podwójne nazwiska.

Jak dziś wygląda Wioletta z serialu „Ranczo”?

Magdalena Waligórska wciąż jest niesamowicie aktywna w social mediach i z chęcią dzieli się z fanami szczegółami na temat swojego życia prywatnego i zawodowego. Aktualnie gwiazda przebywa na wakacjach ze swoją rodziną i zasypuje fanów fotografiami ze słonecznego kurortu i basenów wypełnionych lazurową wodą.

Serialowa Wioletka pokazuje, jak świetnie bawi się na wakacjach i z uśmiechem na twarzy pozuje do zdjęć w swoim czarnym bikini. Fani nie kryją zachwytu na widok figury aktorki i w komentarzach nie tylko życzą jej miłego urlopu, ale też komplementują jej promienny wygląd.

Sama aktorka pokusiła się nawet o kilka żartów, które natychmiast wyłapią zagorzali fani „Rancza”. W nawiązaniu do pracującej za barem Wioletki dodała zdjęcie w tym miejscu i stwierdziła, że właśnie jest tam, gdzie najbardziej pasuje.

-Chyba odkryłam swoje ulubione miejsce! Dziwna koincydencja, że wszystkie zdjęcia mam przy barze — napisała na Instagramie aktorka.

Widać, że Magdalena Waligórska świetnie bawi się na wakacjach i z pewnością odpocznie przed powrotem do swoich obowiązków zawodowych.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Ranczo”: Jednak nie doczekamy się kontynuacji? Aktorzy są przeciwni
  2. Czarna koronka nie zasłoniła wiele. Justyna Steczkowska z okazji 50. urodzin poszła na całość, do sieci trafiło gorące nagranie
  3. Edyta Golec nie zdążyła na samolot i wylądowała przed drzwiami cerkwi. Nie spodziewała się takiego rozwoju wydarzeń

Źródło: Plotek

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.