Pamiętnik: film powróci w zupełnie nowej odsłonie. Właśnie ogłoszono, że jeden z najpiękniejszych filmów o miłości ostatnich lat powróci! To będzie coś! Przeżywanie historii Noah i Allie na nowo przy akompaniamencie cichego łkania i szelestu chusteczek. Jak będzie wyglądać nowa wersja Pamiętnika? Czy Ryan Gosling i Rachel McAdams powrócą jako odtwórcy głównych ról? Znamy wszystkie szczegóły!

Pamiętnik: film, którego nie trzeba przedstawiać. Od jego premiery minęło już 14 lat, a miliony kobiet na całym świecie wraca do tej niezwykle romantycznej produkcji – niektore dla uniesień i historii miłosnej, inne dla przystojnego Ryana Goslinga. Ogłoszony remake historii Noah i Allie ma jednak być zupełnie nowym i świeżym spojrzeniem na dzieło Nicholasa Sparksa.

Pamiętnik: film który zyskał status kultowego

Od czasu premiery w 2004 roku, Pamiętnik zyskał status kultowego filmu o miłości, która jest w stanie pokonać wszystkie przeszkody. W 14 lat po premierze, wieść o tym, że ulubiona historia miłosna ma powrócić w nowej formie zelektryzowała fanów na całym świecie. Sam Nicholas Sparks opublikował entuzjastyczny post na swoim Tweeterze. Jak będzie wyglądać nowy Pamiętnik? Dzieło amerykańskiego pisarza ma powrócić w formie…musicalu na Broadwayu! 

Pamiętnik: film który powróci jako musical!

Czy Ryan Gosling i Rachel McAdams powrócą jako odtwórcy ról Noah i Allie? Niestety jest to mało prawdopodobne, aczkolwiek Gosling dał się poznać jako tancerz o melodyjnym głosie w oscarowym La La Land. Nad produkcją nowej wersji Pamiętnika pieczę trzymać będzie Bekah Brunstetter, która pracowała m.in. przy takich produkcjach jak: Amerykańscy Bogowie, This is Us czy Pedagożka

Za muzykę będzie odpowiadać nowojorska piosenkarka indie, Ingrid Michaelson. Kiedy możemy spodziewać się premiery musicalu? Na pewno nie prędko, ponieważ w kolejce na Broadway czekają już musicalowe aranżacje takich hitów jak Wredne dziewczyny czy Diabeł ubiera się u Prady. Jedno jest pewne: fani filmu Pamiętnik mogą spać spokojnie, ponieważ prace nad musicalem trwają cały czas. W międzyczasie warto odświeżyć sobie historię Noah i Allie włączając adaptację z 2004 roku. Miłego oglądania!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

pamiętnik film
Fot.screen z filmu „Pamiętnik”

Film Pamiętnik powstał na podstawie powieści cenionego amerykańskiego pisarza, Nicholasa Sparksa.