Pan młody był w szoku, gdy w czasie wesela inny mężczyzna skupił na sobie uwagę wszystkich. Okazało się, że również kochał jego żonę i postanowił dać mu nauczkę. Przez cały rok ćwiczył w tajemnicy, co zrobi w czasie wesela.

Niesamowite wideo z wesela, na którym widać wzruszającą sytuację. Pan młody dostał nauczkę od innego mężczyzny. Już 27 milionów internautów zachwyciło się filmikiem. Nikt nie krył emocji.

Pan młody był w szoku

Ali Kilman z Kentucky w Stanach Zjednoczonych ucierpiała w wyniku wypadku samochodowego w 2017 roku. Doznała poważnych obrażeń szczęki i straciła zdolność do mówienia. W rezultacie została zmuszona do nauki amerykańskiego języka migowego (ASL), żeby komunikować się ze światem.

Kiedy wyszła za mąż, jej tata postanowił złożyć hołd drodze, którą przebyła od czasu wypadku. Podczas wesela Ali i pana młodego Mitcha Kimana, tata popisał się własnym wykonaniem piosenki I Loved Her First zespołu Heartland.

pan młody
screen Facebook @AlwaysHopeCreative

Teść od roku ćwiczył w tajemnicy

Teść wykonał całą piosenkę… w języku migowym. Nikt z gości nie mógł oderwać wzroku od ojca panny młodej, gdy zaczęło się wzruszające wystąpienie teścia. 

Sama panna młoda nie mogła powstrzymać łez, a pan młody u jej boku również nie krył wzruszenia. Wideo spodobało się również aż 27 milionom internautów. 

Popłakałam się. Przypomniał mi się mój ojciec, który odszedł półtora roku temu. To przywołało tyle miłych wspomnień. Mam nadzieję, że kochasz swojego ojca, to było niesamowite — napisała internautka.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Księża nie płacą, jak reszta Polaków. Obowiązuje ich specjalny system podatkowy
  2. Ojciec trzymał córkę w klatce dla psa. Chciał w ten sposób zemścić się na byłej żonie
  3. Dwa dni po śmierci żony mąż znalazł w jej rzeczach list. Dochodził do siebie przez kilka dni
  4. Wampir z Krakowa po zatrzymaniu opowiedział o swoich zbrodniach. ”Chciałem wymordować wszystkie kobiety”
  5. Wnuczka znalazła na strychu babci niezwykłą rzecz. Wiedziała, że musi działać i to szybko
  6. Paskudne, prawie wszyscy kupują i dodają do kurczaka czy schabu. Zawiera toksyczny dwutlenek siarki i co gorsza olej palmowy

źródło: popularne.pl

 

Poprzedni artykułCórka Erosa Ramazzotti’ego ma 22 lata. To prawdziwa piękność, owoc miłości z włoską modelką
Następny artykułJak się pozbyć wąsika? Informacje, które trzeba znać
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.