Pan młody został upokorzony i zmieszany z błotem, gdy wrzucił do sieci zdjęcia ślubne ze swoją ukochaną. Ludzie nie potrafią zrozumieć ich miłości. Uważają, że jego kobieta jest najbrzydszą Panną Młodą na świecie! – Ma chore nogi i nie dał rady uciec – komentują bezduszni Internauci zdjęcie mężczyzny.

Ludzie potrafią być bezlitośni, szczególnie w Internecie, gdy mogą bezkarnie wyrażać swoje opinie na każdy możliwy temat. Pan młody, który jest bohaterem naszego artykułu, również miał okazję się o tym przekonać. Mnóstwo osób w krzywdzący sposób skomentowało wygląd jego wybranki. Najwidoczniej zapomnieli, że w życiu są rzeczy o wiele ważniejsze niż wygląd!

Pan młody został upokorzony!

Kiedy w sieci pojawiły się zdjęcia ślubne tej młodej Pary, ludzie byli prawdziwym szoku i nawet nie starali się nawet tego ukrywać. Nie od dziś wiadomo, że Internecie najlepiej sprzedaje się wszystko to, co pięknie i przyjemne dla oka – chociaż niekoniecznie naturalne.

O tym, że przeciwieństwa się przeciągają, słyszy się od niepamiętnych czasów. Jednak miłość tej pary dla większości jest zupełnie niezrozumiała. A na zdjęciach gołym okiem widać, że pomimo dzielących ich różnic zakochani nie widzą świata poza sobą! Mężczyzna jest niezwykle wpatrzony w swoją wybrankę, a ona… nie pozostaje mu dłużna. Czego można chcieć więcej?!

Nikt nie rozumie ich miłości!

Internauci nie są w stanie zrozumieć, dlaczego mężczyzna jest z taką kobietą. Jak sami twierdzą mógłby sobie znaleźć kogoś o wiele lepszego. Zastanawiacie się, o co chodzi? Już tłumaczymy!

Problem leży w tym, że Pan młody jest przystojnym, szczupłym mężczyzną, który dla wielu kobiet może wydawać się bardzo atrakcyjny. A jego wybranka jest nieco bardziej kształtną i pulchną kobietą. Nie zapominajmy jednak, że w życiu o wiele bardziej od ładnej buzi i zgrabnej sylwetki liczy się intelekt i niebanalny charakter!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Pan młody
dezinfo.net

Pan młody został upokorzony przez wygląd swojej ukochanej.

Pan młody
dezinfo.net

Ludzie nie rozumieją ich miłości.

Pan młody
dezinfo.net

Zdjęcia w sieci stały się prawdziwym hitem!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ojciec wszedł do pokoju swojej nastoletniej córki. Dziewczyna nie mogła uwierzyć, co na siebie założył
  2. W wielu krajach panna młoda podczas ślubu staje po lewej stronie. Dlaczego? Powód jest mroczny
  3. Narzeczony zerwał zaręczyny, kiedy zobaczył jej Facebooka. Miał ważny powód
  4. Dagmara z Królowych Życia pochwaliła się swoją nową dietą. Chudnie z dnia na dzień
  5. 30 lat różnicy to dużo? Między Wiktorią a partnerem Tadeuszem jest więcej i nikt w jej szkole o tym nie wie
Poprzedni artykułGęś trzęsła się porzucona na ulicy. Gdy podeszli bliżej zorientowali się, że pod skrzydłem chowa szczeniaka
Następny artykułJak się ubrać do Indii? Poznaj najważniejsze panujące zasady
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.