Pan młody słynął ze swojego specyficznego poczucia humoru. Kiedy na ołtarzu w trakcie ceremonii ślubnej powiedział nie, wydarzyło się coś, czego najprawdopodobniej nigdy nie mógłby się spodziewać. W konsekwencji panna młoda zalała się łzami, a na sali wybuchło poruszenie. Jedynym wyjściem z sytuacji okazała się próba odkręcenia niekoniecznie udanego żartu.

O tym ślubie w sieci było naprawdę głośno. Mężczyzna na ślubnym kobiercu pragnął wykręcić żart swojej przyszłej żonie. Jednak tym razem na pozór nieszkodliwy dowcip wywołał skandal, który zarówno państwo młodzi, jak i zaproszeni goście zapamiętają do końca życia.

Pan młody postanowił zażartować z wybranki

Szokująca historia wydarzyła się w jednym z rosyjskich urzędów stanu cywilnego. Valery i Elena przyjaźnili się niemalże od dziecka. Z czasem ich przyjaźń przerodziła się w najprawdziwszą miłość. Valery w najbliższym towarzystwie znany był ze swojego specyficznego humoru, do którego wszyscy zdążyli już przywyknąć.

Pan młody
rawpixel.com/image/541988/fun-the-sofa

Pan młody uwielbiał żartować i wykręcać inny numery.

 Mężczyzna korzystał z każdej możliwej okazji, aby wykocić swojej ukochanej żart. W związku tym na ślubie nie mogło być inaczej. Kiedy Elena na ślubnym kobiercu zjawiła się w jasnoróżowej sukience, Valery dosłownie zaniemówił.

Nie mógł uwierzyć, w jakim to jest szczęściarzem. Kiedy urzędniczka wypowiedziała już wszystkie niezbędne słowa i zwróciła się do pana młodego z głównym pytaniem, czy zgadza się poślubić Elenę …, wtedy Valery postanowił, że najwyższa pora nieco zażartować i rozluźnić atmosferę.

Dowcip zakończył się katastrofą

Pan młody początkowo zupełnie zignorował pytanie urzędniczki, a następie wypowiedział słowa, których raczej nikt nie mógłby się spodziewać.

– No cóż, a ty jak myślisz? – powiedział Valery.

Kiedy po raz kolejny powtórzyła pytanie, ten odpowiedział w następujący sposób.

– Być może, nie chcę – dodał.

Urzędniczka zupełnie nie zrozumiała żartu, więc zgodnie z ustawodawstwem Federacji Rosyjskiej, małżeństwo nie zostało zawarte. Wszelkie próby zmiany jej decyzji okazały się nadaremne, a cała sala poczuła się wyjątkowo niezręcznie. Całe szczęście na miejscu pojawił szef instytucji, a kochankom udało się finalnie podpisać niezbędne dokumenty. Pan młody z pewnością w przyszłości pomyśli, zanim coś powie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Pan młody
pexels.com @pixabay

Pan młody mógł doprowadzić do prawdziwego dramatu. 

Pan młody
www.rawpixel.com/image/102511/beautiful-bride-lace

Panna młoda przeżyła szok na ślubnym kobiercu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Domy za 1 euro w egzotycznej lokalizacji. Jest tylko jeden haczyk
  2. „Mój były chłopak zaprosił mnie na swój ślub. Oczywiście, że pójdę – gdy mnie zobaczy na pewno do mnie wróci”
  3. Znaki zodiaku, które nie nadają się do długiego związku. Z nimi lepiej się nie wiązać
  4. Niewidoma dziewczyna z autyzmem wyszła na środek i zaczęła śpiewać. Na widowni polało się morze łez
  5. Przerażający widok. Ludzie aż przystawali, widząc, jak teraz wygląda „Walduś z Kiepskich”
  6. Zapytał narzeczoną o gotowanie rosołu po ślubie. Jej odpowiedź zwaliła mężczyznę z nóg
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.