Pan młody nie żyje. Tragiczne skutki wieczoru kawalerskiego w województwie lubuskim. Miał być to najbardziej imprezowy wieczór w jego kawalerskim życiu. Niefortunny zbieg wydarzeń i przypadek sprawił, że doszło do tragedii. Co dokładnie się stało w miejscowości Sława? 

Wieczory kawalerskie to bardzo huczne imprezy, na których alkohol leje się strumieniami i nie brakuje szalonych wybryków. Ten wieczór miał być dokładnie taki. Ostatnia impreza przed ślubem, kilku kolegów, odpoczynek i świetna zabawa. Niestety feralny zbieg okoliczności sprawił, że pan młody nie żyje, a jego kolega trafił ranny do szpitala. Wieczór kawalerski skończył się tragicznie. 

Wieczór kawalerski: pan młody nie żyje

To miał być wymarzony wieczór. Przyszły pan młody po raz ostatni miał zabawić się z najbliższymi kolegami w ośrodku wypoczynkowym. Niestety finał tego wieczoru był jak z najgorszego koszmaru. Pan młody nie żyje, a jego kolega leży w szpitalu. Co się stało? 

Kilku kolegów spod Legnicy wybrało się do miejscowości Sławy, aby uczcić wieczór kawalerski jednego z nich. Zabawa odbywała się w jednym z ośrodków wypoczynkowych. Podczas imprezy, kilku mężczyzn wyszło na pobliską plażę, na której to właśnie doszło do awantury pomiędzy uczestnikami zabawy a innym obcym mężczyzną.

Sprzeczka i szarpanina przerodziła się istną rzeźnię. Grupa kolegów została zaatakowana przez 35-letniego mieszkańca Dolnego Śląska. Napastnik zadawał ciosy nożem, jak się okazało najbardziej poszkodowany został pan młody, którego ugodzono w okolice serca. Przyszły mąż zmarł na miejscu. Jego kolega został ugodzony w nerki. Trafił do szpitala, gdzie przeszedł wymaganą operację. Jego stan lekarze oceniają już jako stabilny.

Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia

Sprawca uciekł szybko z miejsca zdarzenia, jednak po pewnym czasie został zatrzymany przez lokalną policję. Nożownik nie był członkiem imprezy ani nie znał się z żadnym ze świętujących mężczyzn. Dlaczego pan młody został zamordowany? Motyw sprawcy również, nie jest jeszcze znany. Prokuratura zielonogórska wydała już pierwsze oświadczenie w tej sprawie.

– W sprawie trwają czynności śledcze. W poniedziałek zostanie przeprowadzona sekcja zwłok 31-letniego mężczyzny – zaznaczył w rozmowie z Fakt24 prok. Zbigniew Fąfera, rzecznik zielonogórskiej prokuratury.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

pan młody
pexels.com Drew Rae

Przyszły pan młody nie żyje.

pan młody
pixabay.com

Podczas wieczoru kawalerskiego został ugodzony nożem. 

pan młody
pixabay.com

Pan młody zmarł na miejscu. Miał 31 lat. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić
  2. Magda Wójcik będzie jedną z uczestniczek „Azja Express”? Najnowsze doniesienia nie pozostawiają wątpliwości
  3. Dominika Gwit w szczerym wywiadzie: „Kiedy tyłam, wylał się na mnie taki hejt, że nie umiałam sobie z tym poradzić”
  4. Kobieta i jej kot podziwiali burzę. Wtedy tuż obok nich uderzył piorun [WIDEO]
  5. Wysypał kawę na folię aluminiową i ją podpalił. Gdy poznasz powód, też będziesz tak robić
  6. Agnieszka Szulim nie wróci szybko do telewizji? W TVN już szukają kogoś na jej miejsce
Poprzedni artykułDieta Anny Popek może zaskoczyć niejednego fana. Co je dziennikarka?
Następny artykułAgnieszka Woźniak-Starak poprowadzi „Big Brothera”? Małgorzata Ohme skomentowała
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.