Pan młody i panna młoda na weselu zawsze wykonują swój pierwszy taniec. To dla większości osób piękne, magiczne wspomnienie. Ta panna młoda z pewnością zapamięta swój do końca życia! Kompletnie nie spodziewała się tego, co zrobił jej nowo poślubiony mąż. Ten moment wszyscy goście zapamiętają na długo, żadne inne wesele już tego nie przebije!

Kiedy planuje się wesele co do najmniejszego szczegółu, nikt nie chce, żeby przydarzyło się podczas niego coś niespodziewanego. A właśnie coś takiego przydarzyło się Malwinie. Kobieta nie miała najmniejszego pojęcia, co planuje pan młody, kiedy przerwał ich pierwszy taniec i odepchnął ją od siebie. Na to, co zadziało się potem na parkiecie, patrzyła się z szeroko otwartymi oczami. 

Pan młody przerwał ich pierwszy taniec

Malwina i Daniel swój ślub i wesele zaplanowali co do joty. Wszystko miało być perfekcyjne — idealna sala, idealne stroje, muzyka, zespół. Ten dzień miał być spełnieniem ich marzeń. Również taniec był perfekcyjny. Ich dwoje w swoich objęciach, zakochani bez końca.

Jednak w którymś momencie zdarzyło się coś, czego Malwina zupełnie nie mogła przewidzieć. Po tym, jak mąż, zgodnie z choreografią podniósł ją nad głowę, mężczyzna ruszył do przodu i… posadził ją na krześle, po czym zabronił się z niego ruszać, zbliżać się do niego. 

mąż
CięcieUjęcie/YouTube

Panna młoda była w szoku.

Panna młoda nie wiedziała co się dzieje

Malwina patrzyła z szeroko otwartymi oczami, jak na parkiet wychodzą… koledzy jej męża. Muzyka się zmieniła, a mężczyźni zaczęli swój własny układ taneczny. Już wkrótce panna młoda płakała, na wpół ze śmiechu, na wpół ze wzruszenia!

Pan młody wykazał się dużą pewnością siebie, ale również dystansem i poczuciem humoru. Jego żona również była zachwycona — z pewnością długo tego nie zapomni!

ZOBACZ WIDEO:

 

Pierwszy taniec tej pary goście zapamiętają na długo!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Roztargnieni właściciele zapłacą nawet 5 tys. zł mandatu. Wystarczy wyjść z psem na spacer
  2. Grażyna Torbicka w młodości była równie piękna, co teraz. Ujawniono odważne zdjęcie sprzed lat
  3. Ciąża Hanny Lis była zagrożona. ”Nie pozwalałam sobie robić zdjęć, żeby nie zapeszyć”
  4. Co dalej z karierą Joanny Krupy? Gwiazda zmienia plany ze względu na dziecko
  5. Małgorzata Rozenek tym razem wybuchła. Jednym komentarzem zamknęła usta swoim hejterom
  6. Roksana Węgiel błyszczała na Eurowizji i to dosłownie. Jej stylizacja wzbudziła zachwyt
  7. Kolejny „Taniec z gwiazdami” już bez Iwony Pavlović?! Najostrzejsza jurorka zabrała głos, fani są zaniepokojeni

źródła: CięcieUjęcie/YouTube

Poprzedni artykułCórka Izabelli Scorupco wyrosła na piękną kobietę. 22-latka olśniewa urodą i talentem
Następny artykułLekarze nie dawali choremu niemowlakowi szans. Jego mama wpadła na szalony pomysł, zadziałał
Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.